پێناس

ناوی یەکەم
Justus
پاشناو
Zorn
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-06-90
تەمەن
27
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Justus Zorn

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 16/10/17 2.B دارمستادت ٩٨ 3 - 4 نورنبێرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 REG فرانکفورت 1 - 3 Schott Mainz x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 3.L ئۆسنابروک 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 3 - 0 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 3.L ئونتەرهاچین 1 - 4 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 2.B هێدینهایم 1 - 3 یان ڕێجێنسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/09/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 2 - 2 کۆبلێنز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 2.B دویسبورگ 1 - 2 دارمستادت ٩٨ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 3 هانسا ڕۆستۆک x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB Morlautern 0 - 5 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/08/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 2 پادێربۆرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 1 - 0 ۆرماتیا ۆڕمس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 3 کارڵ زێیس جێنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 4 - 0 نۆتینگێن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 4 یان ڕێجێنسبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 2.B هانۆڤەر ٩٦ 1 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 ١٨٦٠ میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 REG هۆڤێنهایم II 1 - 0 یولم x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 1 پادێربۆرن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 2.B نورنبێرگ 2 - 1 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 0 - 0 ماینز ٠٥ II x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 2.B ١٨٦٠ میونیش 2 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 3.L دویسبورگ 0 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 2.B بۆخوم 1 - 2 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/02/17 2.B سان پاولی 5 - 0 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان