پێناس

ناوی یەکەم
Deniz
پاشناو
Aytekin
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-07-78
تەمەن
39
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Deniz Aytekin

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 17/08/17 UEL ئۆسیجێک 1 - 2 ئۆستریا ون x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئۆسنابروک 3 - 1 هامبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 DFB ئینتراخت فرانکفورت 1 - 2 بۆروسیا دۆرتموند x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN هێرتا بەرلین 2 - 6 بایێر لیڤەرکوزن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 6 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 2.B هانۆڤەر ٩٦ 1 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/04/17 DFB بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ P 1 - 1 P ئینتراخت فرانکفورت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 BUN ماینز ٠٥ 1 - 0 هێرتا بەرلین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 3 - 3 ڤۆڵفسبۆرگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 BUN هامبورگ 2 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/03/17 UCL بارسێلۆنا 6 - 1 پاریس سان جێرماین x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 BUN شاڵکە 1 - 1 هۆفێنهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/02/17 UEL سانت ئیتیان 0 - 1 مانچێستەر یونایتد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 BUN ماینز ٠٥ 0 - 2 ڤێردێر برێمەن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 2.B سان پاولی 2 - 0 دینامۆ درێسدێن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 DFB بۆروسیا دۆرتموند P 1 - 1 P هێرتا بەرلین x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 3 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/01/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 0 ئینتراخت فرانکفورت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 BUN ماینز ٠٥ 3 - 1 هامبورگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/12/16 BUN شاڵکە 0 - 1 بایێر لیڤەرکوزن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/12/16 UCL ئایندهۆڤن 0 - 0 ڕۆستۆڤ x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1 - 1 هۆفێنهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/11/16 2.B یونیۆن بەرلین 1 - 1 شتوتگارت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/11/16 WQE ئەلبانیا 0 - 3 ئیسرائیل x2 x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 BUN ئینتراخت فرانکفورت 1 - 0 کۆڵن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان