پێناس

ناوی یەکەم
Mauro
پاشناو
Tonolini
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Mauro Tonolini

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 SEA ڕۆما 2 - 1 لازیۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 FRI ڕوسیا 3 - 3 ئیسپانیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/11/17 WQE کرواتیا 4 - 1 یۆنان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 SEA ئاتڵانتا 3 - 0 هێلاس ڤێرۆنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 UEL سپۆرتین براگا 0 - 2 لودۆگۆڕێتس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 SEA ڕۆما 0 - 1 ناپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 WQE سلۆڤاکیا 3 - 0 ماڵتا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 SEA لازیۆ 1 - 4 ناپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 WQE فرانسا 4 - 0 هۆڵاندا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 SEA تۆرینۆ 3 - 0 ساسولۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 UCL ماریبۆر 1 - 0 Hapoel Be'er Sheva 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 USC ڕیاڵ مەدرید 2 - 1 مانچێستەر یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/06/17 COC چێلی 1 - 1 ئوستراڵیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 COC ڕوسیا 0 - 1 پۆرتوگال 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 SEA سامپدۆریا 2 - 4 ناپۆلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 SEA ڕۆما 3 - 1 یوڤێنتوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 UEL ئایاکس 4 - 1 ئۆڵیمپیک لیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 SEA ئێمپۆلی 1 - 3 ساسولۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 SEA یوڤێنتوس 4 - 0 جێنەوا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 UCL لێیستەر ستی 1 - 1 ئاتلەتیکۆ مەدرید 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 SEA ناپۆلی 3 - 0 ئودینێزی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/04/17 UCL بۆروسیا دۆرتموند 2 - 3 مۆناکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 COI ڕۆما 3 - 2 لازیۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/03/17 WQE ئازەربایجان 1 - 4 ئەڵمانیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان