پێناس

ناوی یەکەم
Silviu
پاشناو
Petrescu
وڵات
کەنەدا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
06-10-68
تەمەن
49
وڵاتی لە دایکبوون
ڕۆمانیا
Silviu Petrescu

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 13/08/18 MLS دی سی یونایتد 3 - 2 ئۆرلاندۆ سیتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 MLS دالاس 1 - 3 ئێرسکواکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 MLS دی سی یونایتد 0 - 1 نیویۆرک رب. ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 ئۆرلاندۆ سیتی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 CAC Ottawa Fury 0 - 1 تۆرۆنتۆ ئێف سی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/07/18 MLS Los Angeles FC 0 - 0 پۆڵاتلاند تیمبێرس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 MLS نیو ئینگلاند 0 - 0 سیاتێل ساوندێرس ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/07/18 MLS لۆس ئانجێلێس گالاکسی 2 - 2 دی سی یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 MLS تۆرۆنتۆ ئێف سی 0 - 1 نیویۆرک رب. ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 MLS ڕیاڵ ساڵت لەیک 1 - 1 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 MLS New York City 1 - 1 Atlanta United ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 1 - 0 هۆوستن داینامۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/05/18 MLS نیو ئینگلاند 1 - 1 Atlanta United x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 MLS شیگاکۆ فایەر 2 - 3 هۆوستن داینامۆ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 0 - 2 فێلادێلفیا یونیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 MLS Los Angeles FC 2 - 0 Minnesota United x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 USL چارلێستۆن باتێری 2 - 0 Charlotte Independence x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 USL Toronto II 0 - 0 New York RB II x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 PRL Waterhouse 1 - 3 Harbour View x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 MLS تۆرۆنتۆ ئێف سی 0 - 1 نیویۆرک رب. ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 MLS شیگاکۆ فایەر 0 - 4 نیویۆرک رب. ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 2 - 3 نیو ئینگلاند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 MLS کۆلۆرادۆ ڕاپیدس 1 - 1 دالاس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 MLS ئۆرلاندۆ سیتی 6 - 1 نیو ئینگلاند x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/09/17 MLS تۆرۆنتۆ ئێف سی 3 - 5 مۆنتێریال ئیمپاکت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان