پێناس

ناوی یەکەم
Simon
پاشناو
Beck
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-05-72
تەمەن
47
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Simon Beck

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 30/03/19 EPL کریستاڵ پاڵاس 2 - 0 هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 EPL ساوسامپتۆن 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 EPL بێرنلی 1 - 3 کریستاڵ پاڵاس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/02/19 EPL لێیستەر ستی 2 - 1 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 CHA ویگان ئاتلەتیک 1 - 1 ئیپسویچ تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 CHA سوانزی ستی 1 - 0 میلواڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/02/19 EPL وێست هام یونایتد 1 - 1 لیڤەرپوڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/01/19 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 4 - 0 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 FAC شرێوسبەری تاون 2 - 2 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/01/19 LEC بەرتۆن ئالبیۆن 0 - 1 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 1 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 EPL کریستاڵ پاڵاس 1 - 2 واتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 FAC بێرنلی 1 - 0 بارنسلێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/01/19 CHA ڕۆسێرهام یونایتد 2 - 1 پێرستۆن نۆرس ئیند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 EPL واتفۆرد 1 - 1 نیوکاسڵ یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 EPL کریستاڵ پاڵاس 0 - 0 کاردیف ستی 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 EPL چێڵسی 0 - 1 لێیستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 EPL ئاڕسێناڵ 1 - 0 هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 3 - 1 کریستاڵ پاڵاس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 EPL ساوسامپتۆن 2 - 2 مانچێستەر یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 EPL وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 0 - 2 هەدەرفیڵد تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 2 - 1 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 EPL کاردیف ستی 0 - 1 لێیستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 LEC وێست هام یونایتد 1 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 CHA میدلێسبرۆ 1 - 1 دێربی کاونتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان