پێناس

ناوی یەکەم
Simon
پاشناو
Beck
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-05-72
تەمەن
45
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Simon Beck

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/08/17 EPL ستۆک ستی 1 - 0 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL هاڵ ستی 1 - 7 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی P 1 - 1 P هەدەرفیڵد تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 EPL سەندەرلاند 0 - 2 سوانزی ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 0 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 EPL ستۆک ستی 0 - 0 وێست هام یونایتد 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 2 کریستاڵ پاڵاس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 EPL سەندەرلاند 2 - 2 وێست هام یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1 - 3 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 EPL ئاڕسێناڵ 2 - 2 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 LEO نۆرسامپتۆن تاون 0 - 0 ئۆکسفۆرد یونایتد 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 1 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 EPL هاڵ ستی 2 - 1 سوانزی ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/03/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 2 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/02/17 EPL لێیستەر ستی 3 - 1 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 FAC وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 0 - 2 چێڵسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/02/17 CHA برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 1 ئیپسویچ تاون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 EPL سەندەرلاند 0 - 4 ساوسامپتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 EPL هاڵ ستی 2 - 0 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/01/17 EPL سەندەرلاند 0 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 FAC ساوسامپتۆن 0 - 5 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/01/17 EPL مانچێستەر ستی 2 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/01/17 FAC پلیمۆس ئارگیل 0 - 1 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 EPL لێیستەر ستی 0 - 3 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان