پێناس

ناوی یەکەم
Tomasz
پاشناو
Listkiewicz
وڵات
پۆڵەندا
وڵاتی لە دایکبوون
پۆڵەندا
Tomasz Listkiewicz

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 23/11/17 UEL ئۆڵیمپیک لیۆن 4 - 0 ئاپۆلۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 PRL تاعون 1 - 1 ئەهلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 PRL ئەل رەید 0 - 5 نەسر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 WQE کۆماری ئێرلاند 1 - 5 دێنمارک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/11/17 UEL ماکابی تەل ئەڤیڤ 0 - 1 ئاستانا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 1 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 WQE تورکیا 0 - 3 ئایسلاند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 UEL لودۆگۆڕێتس 2 - 1 هۆفێنهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL فێینورد 0 - 4 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 WQE یۆنان 1 - 2 بەلجیکا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL ئۆستێرسوندس 2 - 0 پاوک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 UCL ناپۆلی 2 - 0 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/06/17 UWC ئۆروگوای - خوار ٢٠ ساڵ P 1 - 1 P ڤەنزوێلا - خوار ٢٠ ساڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/06/17 UWC فرانسای ژێر ٢٠ ساڵ 1 - 2 ئیتالیای ژێر ٢٠ ساڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/05/17 UWC ئۆروگوای - خوار ٢٠ ساڵ 2 - 0 یابانی ژێر ٢٠ ساڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/05/17 UEL ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 1 ئایاکس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/04/17 UCL یوڤێنتوس 3 - 0 بارسێلۆنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 FRI ڕوسیا 3 - 3 بەلجیکا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 WQE پۆرتوگال 3 - 0 هەنگاری 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/02/17 UEL فەنارباخچە 1 - 1 کراسنۆدار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/02/17 UCL پاریس سان جێرماین 4 - 0 بارسێلۆنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/02/17 PRL قادسییە ئەل خوبار 4 - 1 ئەهلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/01/17 PRL ئەل رەید 3 - 2 تاعون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/12/16 UCL ڕیاڵ مەدرید 2 - 2 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/11/16 UEL ئۆستریا ون 1 - 2 ئاسترا جورجیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان