پێناس

ناوی یەکەم
Dmitriy
پاشناو
Mosyakin
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-09-79
تەمەن
39
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
Dmitriy Mosyakin

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 10/12/18 PRL تێرێک گرۆزنی 2 - 0 Arsenal Tula 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 UEL زیوریخ 1 - 2 ئایک لارناکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 FNL Nizhny Novgorod 2 - 1 تۆم تۆمسک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/11/18 NAT ماڵتا 1 - 1 دوورگەکانی فارۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 PRL کراسنۆدار 3 - 0 یێنیسێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/11/18 UEL ڕۆزێنبۆرگ 2 - 5 ساڵزبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PRL دینامۆ مۆسکۆ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 PRL Arsenal Tula 2 - 2 Orenburg 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 FNL Spartak Moskva II 0 - 2 Chertanovo 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/10/18 NAT دوورگەکانی فارۆ 0 - 3 ئازەربایجان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 UEL ئاندەرلەخت 0 - 2 دینامۆ زاگرێب ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 PRL ئوراڵ 2 - 1 Arsenal Tula 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 UEL جێنک 2 - 0 ماڵمۆ ئێف ئێف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 PRL لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 1 - 1 دینامۆ مۆسکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/09/18 NAT سربیا 2 - 2 ڕۆمانیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 UUC بۆسنیا-هێرزێگۆڤینا… 3 - 0 سویسرای ژێر ٢١ ساڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 PRL Ufa 0 - 2 زینیت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 PRL ئانژی 1 - 3 Orenburg 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL Hapoel Be'er Sheva 2 - 2 ئاپۆیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL تێرێک گرۆزنی 1 - 0 یێنیسێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL لاسک لینز 4 - 0 لیلێستروم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 FNL تۆم تۆمسک 2 - 0 فاکێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 UEL کوپس 0 - 1 کۆبێنهاڤن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/06/18 FRI ئێران 1 - 0 لیتوانیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان