پێناس

ناوی یەکەم
Jan
پاشناو
Seidel
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-10-84
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Jan Seidel

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/10/18 NAT نۆرویج 1 - 0 سلۆڤێنیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 BUN هۆفێنهایم 1 - 2 ئینتراخت فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 UEL سپارتاک مۆسکۆ 3 - 3 ڤییاڕیاڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 2.B هامبورگ 0 - 0 سان پاولی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 3 - 1 ئینتراخت فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 BUN شاڵکە 0 - 2 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 2 هانۆڤەر ٩٦ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/09/18 REG لۆکۆمۆتیڤ لێیپزیگ 1 - 1 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 FRI هۆڵاندا 2 - 1 پێرو 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 BUN ماینز ٠٥ 1 - 0 شتوتگارت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL ئاپۆیل 1 - 0 ئاستانا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB بی ئێف سی داینامۆ 1 - 9 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL بازل 1 - 0 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 3.L ١٨٦٠ میونیش 0 - 1 ئوردینێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/08/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 0 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL ئابێردین 1 - 1 بێرنلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/06/18 FRI سوێد 0 - 0 دێنمارک 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 2.B نورنبێرگ 2 - 3 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 2 ماینز ٠٥ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 3 هامبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 BUN هامبورگ 1 - 0 فرێیبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 BUN هێرتا بەرلین 2 - 1 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 1 - 1 هۆفێنهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 FRI سکۆتلاند 0 - 1 کۆستا ریکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 3 - 0 ماینز ٠٥ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان