پێناس

ناوی یەکەم
Jan
پاشناو
Seidel
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-10-84
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Jan Seidel

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 29/05/19 UWC کۆڵۆمبیای ژێر ٢٠ ساڵ 6 - 0 تاهیتی ژێر ٢٠ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/05/19 UWC مێکسیکۆی ژێر ٢٠ ساڵ 0 - 3 یابانی ژێر ٢٠ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/05/19 2.B سان پاولی 0 - 0 بۆخوم 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 2 - 0 نورنبێرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 BUN هانۆڤەر ٩٦ 1 - 0 ماینز ٠٥ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/04/19 DFB ڤێردێر برێمەن 2 - 3 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 3.L هاڵیشێر ئێف سی 3 - 0 ١٨٦٠ میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/04/19 REG جێرمانیا هاڵبێرستادت 2 - 0 ئۆبێرلاوسیتز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 BUN هێرتا بەرلین 1 - 2 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 BUN نورنبێرگ 3 - 0 ئاوگسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 1 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/03/19 UEL دینامۆ کیێڤ 0 - 5 چێڵسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 0 ئاوگسبورگ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 1 ڤێردێر برێمەن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 2.B ماگدێبورگ 1 - 1 پادێربۆرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/02/19 UEL ساڵزبورگ 4 - 0 کڵەب بروگی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 BUN هۆفێنهایم 3 - 0 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 BUN بایێرن میونیش 3 - 1 شاڵکە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 0 هامبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 BUN بایێر لیڤەرکوزن 0 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/12/18 2.B ئێرزگێبریج 3 - 0 یونیۆن بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/12/18 BUN ماینز ٠٥ 2 - 2 ئینتراخت فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 0 - 4 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/12/18 UCL یۆنگ بۆیز 2 - 1 یوڤێنتوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان