پێناس

ناوی یەکەم
Yaroslav
پاشناو
Kozyk
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-11-80
تەمەن
38
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
70 کگ
Yaroslav Kozyk

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/04/19 PEL Balkany Zorya 0 - 1 Metalist 1925 Kharkiv x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 CUP لڤیڤ 0 - 1 زۆریا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 PRL کارپاتی 1 - 1 لیچیڤێتس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 PRL لڤیڤ 0 - 0 زۆریا x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 PRL Desna 1 - 2 دینامۆ کیێڤ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/02/19 PRL شاختار دۆنێستک 2 - 0 ئۆلیکساندریا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 PRL لڤیڤ 2 - 2 لیچیڤێتس x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PRL کارپاتی 0 - 2 Desna ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 PRL لڤیڤ 1 - 1 Olimpik Donetsk ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 3 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 UUC Luxembourg U17 0 - 2 Finland U17 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 UUC فەڕەنسا -خوار ١٧ ساڵ 2 - 1 Finland U17 x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 UUC Finland U17 1 - 2 Poland U17 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PEL Kolos Kovalivka 1 - 1 Dnipro-1 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC ئەندۆرا - خوار ٢١ ساڵ 0 - 0 لاتڤیای ژێر ٢١ ساڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 PRL دینامۆ کیێڤ 1 - 0 Olimpik Donetsk x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PRL کارپاتی 1 - 6 شاختار دۆنێستک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 PRL ئۆلیکساندریا 0 - 2 شاختار دۆنێستک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 UUC سویسرای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 لیشتێنستین - خوار … x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 PRL کارپاتی 1 - 2 ئاڕسیناڵ کیێڤ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PRL ڤۆرسکلا 2 - 1 لیچیڤێتس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL ئاڕسیناڵ کیێڤ 1 - 2 لیچیڤێتس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 PRL لڤیڤ 0 - 1 دینامۆ کیێڤ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL داس 1 - 3 دینامۆ مینسک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 UEL لاهتی 0 - 3 هافنارفیاردار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان