پێناس

ناوی یەکەم
Alexandre
پاشناو
Viala
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-05-75
تەمەن
43
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Alexandre Viala

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 11/05/18 LI2 ڕێیمس 2 - 2 نیمێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 نانت 0 - 2 مۆنتپێلیێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 LI1 بۆردۆ 3 - 1 دیجون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 LI2 لۆریێنت 0 - 1 ڤالێنسیان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 LI1 لیل 2 - 2 گوینگامپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 LI1 سانت ئیتیان 1 - 1 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 LI1 ئانجەرس 3 - 0 کان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 LI1 ترۆیس 0 - 2 پاریس سان جێرماین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/02/18 CDF چامبلی 1 - 0 ستاسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 0 بۆردۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 CDF بۆرگ پێرۆناس 0 - 9 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 LI1 ستاسبۆرگ 0 - 2 بۆردۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 LI1 سانت ئیتیان 2 - 1 کان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/01/18 LI2 لۆریێنت 1 - 1 کلێمۆنت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 LI1 نانت 0 - 1 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 CDF سانت ماڵۆ 1 - 2 شاتورتوغ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 LI1 نانت 1 - 0 ئانجەرس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 LI1 مۆناکۆ 3 - 2 ترۆیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 LI1 مێتز 0 - 3 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 PRL ئەهلی 3 - 0 قادسییە ئەل خوبار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 LI1 ستاسبۆرگ 2 - 1 ڕێنێس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 LI1 ڕێنێس 1 - 0 بۆردۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 0 نیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CDL ستاسبۆرگ P 1 - 1 P سانت ئیتیان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 LI1 لیل 2 - 2 ترۆیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان