پێناس

ناوی یەکەم
Sébastien
پاشناو
Desiage
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-02-74
تەمەن
43
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Sébastien Desiage

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 13/10/17 LI2 برێست 1 - 1 ئۆکسێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 LI1 ستاسبۆرگ 1 - 2 نانت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LI2 ئاجاکسیۆ 3 - 0 ڤالێنسیان x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 LI1 مێتز 1 - 5 پاریس سان جێرماین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 LI2 نیمێس 1 - 0 لو هاڤر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 LI1 ترۆیس 0 - 1 نانت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 گوینگامپ 0 - 3 پاریس سان جێرماین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 LI1 ئانجەرس 2 - 2 بۆردۆ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/05/17 PL2 پاریس 0 - 1 ئۆرلێنس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 LI1 لیل 3 - 0 نانت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 LI1 بۆردۆ 1 - 1 ئۆڵیمپیک مارسێیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 LI1 ڕێنێس 1 - 0 مۆنتپێلیێر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/04/17 CDF پاریس سان جێرماین 5 - 0 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 LI1 دیجون 3 - 2 ئانجەرس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 LI1 بۆردۆ 3 - 0 مێتز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 CDF مۆناکۆ 2 - 1 لیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 LI1 تۆلۆز 0 - 0 ڕێنێس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 LI1 لیل 2 - 3 بۆردۆ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 LI2 برێست 2 - 0 لو هاڤر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 LI1 نانسی 0 - 3 مۆنتپێلیێر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 LI1 مێتز 2 - 1 دیجون x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 LI1 بۆردۆ 1 - 1 ڕێنێس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/01/17 CDF لیل 1 - 0 نانت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 LI1 پاریس سان جێرماین 1 - 1 مۆناکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان