پێناس

ناوی یەکەم
Hicham
پاشناو
Zakrani
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-09-79
تەمەن
38
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Hicham Zakrani

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 15/02/18 UEL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 3 ئاتلەتیک بلباو 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 LI1 بۆردۆ 3 - 2 ئامیێنس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 LI1 مۆناکۆ 3 - 2 ئۆڵیمپیک لیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 LI1 تۆلۆز 1 - 1 نانت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 LI1 ستاسبۆرگ 0 - 2 گوینگامپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 2 - 0 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL شاختار دۆنێستک 2 - 1 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 LI1 دیجون 3 - 2 بۆردۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 LI1 سانت ئیتیان 2 - 2 ستاسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UCL بۆروسیا دۆرتموند 1 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 FRI یابان 1 - 3 بڕازیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 LI1 ترۆیس 3 - 0 ستاسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 UCL سپۆرتین سی پی 1 - 1 یوڤێنتوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 LI1 مۆنتپێلیێر 0 - 1 ڕێنێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 UEL کرێڤنا زڤێزدا 0 - 1 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 2 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/10/17 WQE فینلاند 2 - 2 تورکیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 LI1 نیس 2 - 4 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UCL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 1 لیڤەرپوڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LI1 دیجون 0 - 1 سانت ئیتیان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 3 - 0 ئاپۆیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQE ئیتالی 1 - 0 ئیسرائیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL ئاتلەتیک بلباو 1 - 0 پاناسیناکۆس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 LI2 ئۆکسێر 1 - 3 ئۆرلێنس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان