پێناس

ناوی یەکەم
Tim-Julian
پاشناو
Skorczyk
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-04-89
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Tim-Julian Skorczyk

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/09/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 ساندهاوسێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 3 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/08/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 8 - 0 هاڤێلسی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 2.B یونیۆن بەرلین 4 - 1 سان پاولی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB بی ئێف سی داینامۆ 1 - 9 کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 2.B ماگدێبورگ 1 - 2 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/08/18 REG لێس ئێس کەی هانسا 1 - 2 هانۆڤێر ٩٦ II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 2.B نورنبێرگ 2 - 3 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 19B Hertha BSC U19 4 - 0 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 REG ئۆلدێنبورگ 1 - 3 هامبورگێر ئێس ڤی II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.B یونیۆن بەرلین 1 - 1 هێدینهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 2.B بۆخوم 3 - 2 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 2.B نورنبێرگ 3 - 2 هێدینهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/03/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 0 - 0 هانسا ڕۆستۆک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 2.B یونیۆن بەرلین 0 - 0 ئێرزگێبریج ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 3.L ئونتەرهاچین 1 - 1 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 2 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 2.B دویسبورگ 2 - 1 ئینگۆلستادت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 1 ساندهاوسێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 3.L ماگدێبورگ 3 - 1 پرێوسێن مونستەر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 2.B نورنبێرگ 4 - 1 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 3.L ئالێن 3 - 2 کێمنیتزەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان