پێناس

ناوی یەکەم
Tim-Julian
پاشناو
Skorczyk
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-04-89
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Tim-Julian Skorczyk

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 08/02/19 2.B یان ڕێجێنسبورگ 0 - 3 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/12/18 2.B ئێرزگێبریج 3 - 0 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/12/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 فۆرتونا کۆڵن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 2 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 2.B ماگدێبورگ 0 - 0 بۆخوم ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 2.B دینامۆ درێسدێن 2 - 0 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 0 هانسا ڕۆستۆک x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 2.B ئێرزگێبریج 1 - 3 هامبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 2.B هامبورگ 1 - 0 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 DFB بۆروسیا دۆرتموند E 3 - 2 E یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 3.L ئونتەرهاچین 0 - 0 کارڵسروهەر x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 3 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 2.B ماگدێبورگ 2 - 2 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 3 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2 - 0 کارڵ زێیس جێنا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 2.B هامبورگ 0 - 5 یان ڕێجێنسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 ساندهاوسێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 3 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/08/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 8 - 0 هاڤێلسی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 2.B یونیۆن بەرلین 4 - 1 سان پاولی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB بی ئێف سی داینامۆ 1 - 9 کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 2.B ماگدێبورگ 1 - 2 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/08/18 REG لێس ئێس کەی هانسا 1 - 2 هانۆڤێر ٩٦ II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 2.B نورنبێرگ 2 - 3 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان