پێناس

ناوی یەکەم
Markus
پاشناو
Sinn
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-02-79
تەمەن
39
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Markus Sinn

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/12/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 1 شاڵکە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 2.B هامبورگ 1 - 0 پادێربۆرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/11/18 BUN فۆرتونا دوسێڵدۆرف 0 - 1 ماینز ٠٥ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 BUN فرێیبورگ 1 - 1 ڤێردێر برێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 3 - 2 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 2 ئینگۆلستادت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 DFB ئاوگسبورگ E 3 - 2 E ماینز ٠٥ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 BUN فرێیبورگ 3 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 BUN بایێرن میونیش 0 - 3 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 2.B پادێربۆرن 1 - 0 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 BUN فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 2 بایێر لیڤەرکوزن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 3.L ١٨٦٠ میونیش 1 - 2 ڤێهێن ڤێیسبادێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2 - 1 شاڵکە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 BUN فرێیبورگ 0 - 2 ئینتراخت فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 DFB گرێوسەر فورس E 1 - 2 E بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 ١٨٦٠ میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 REG ١٨٦٠ میونیش 2 - 2 ساربورکێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 BUN هۆفێنهایم 3 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 3 - 1 فرێیبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.B سان پاولی 3 - 0 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 3 - 0 ئینگۆلستادت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 BUN شاڵکە 2 - 0 بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 یان ڕێجێنسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 BUN ماینز ٠٥ 0 - 0 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان