پێناس

ناوی یەکەم
Szymon
پاشناو
Marciniak
وڵات
پۆڵەندا
وڵاتی لە دایکبوون
پۆڵەندا
Szymon Marciniak

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 PRL ئەل رەید 2 - 2 تاعون x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/09/17 CUP کراکۆڤیا کراکۆڤ 0 - 3 زاگلێبی لوبین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 EKS لێگا وارشۆ 1 - 0 کراکۆڤیا کراکۆڤ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL فێینورد 0 - 4 مانچێستەر ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 EKS پۆگۆن شتێچین 0 - 0 لێچ پۆزنان x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 WQE یۆنان 1 - 2 بەلجیکا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 EKS سلاسک ڤرۆکلاڤ 2 - 1 کراکۆڤیا کراکۆڤ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 EKS ئارکا گدینیا 0 - 3 پۆگۆن شتێچین x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 UCL ناپۆلی 2 - 0 نیس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 EKS لێچ پۆزنان 1 - 1 زاگلێبی لوبین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 EKS جاگیێلۆنیا بیلیستۆک 1 - 3 Sandecja Nowy Sącz x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 EKS گۆرنیک زابرز 3 - 2 ڤیسلا کراکۆڤ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 EKS لێچیا گدانسک 0 - 1 کراکۆڤیا کراکۆڤ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/07/17 EKS کۆرۆنا کیێلچ 0 - 1 زاگلێبی لوبین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/07/17 SUC لێگا وارشۆ P 1 - 1 P ئارکا گدینیا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/06/17 UWC ئۆروگوای - خوار ٢٠ ساڵ P 1 - 1 P ڤەنزوێلا - خوار ٢٠ ساڵ x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/06/17 UWC فرانسای ژێر ٢٠ ساڵ 1 - 2 ئیتالیای ژێر ٢٠ ساڵ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 UWC ئۆروگوای - خوار ٢٠ ساڵ 0 - 0 باشوری ئافریکای ژێ… ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/05/17 UWC ئۆروگوای - خوار ٢٠ ساڵ 2 - 0 یابانی ژێر ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/05/17 UEL ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 1 ئایاکس x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 EKS پۆگۆن شتێچین 0 - 2 لێگا وارشۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 EKS لێچ پۆزنان 3 - 2 کۆرۆنا کیێلچ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 EKS کۆرۆنا کیێلچ 0 - 1 Nieciecza x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EKS ڤیسلا کراکۆڤ 1 - 0 زاگلێبی لوبین x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/04/17 UCL یوڤێنتوس 3 - 0 بارسێلۆنا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان