پێناس

ناوی یەکەم
Joost
پاشناو
van Zuilen
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-02-83
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Joost van Zuilen

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 12/07/18 UEL نێفتچی 3 - 1 ئویپێشت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/06/18 FRI نۆرویج 1 - 0 پەنەما 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/05/18 PL1 ئالێمر ستی 1 - 1 دی گرافشاپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 PL1 دۆردرێخت 1 - 2 سپارتا ڕۆتێردام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ئالکمار 6 - 0 پی ئی سی زڤولێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 EED ئۆس 1 - 4 دی گرافشاپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 ERE ئایاکس 1 - 0 هێراکلێس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 ERE ڤیتێسی 0 - 3 ڕۆدا جەی سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 ERE ئایندهۆڤن 3 - 0 ڤی ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 EED کامبور 2 - 1 ئالێمر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 ERE برێدا 2 - 1 فێینورد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 ERE ئوترێخت 3 - 1 توێنتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 ERE ئایندهۆڤن 2 - 2 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/02/18 UEL ئۆڵیمپیک مارسێیل 3 - 0 سپۆرتین براگا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE گرۆنینگێن 0 - 0 دێن هاگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 4 ئایاکس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 0 ویلیام II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 KNB ئالکمار 4 - 1 پی ئی سی زڤولێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 ERE ئوترێخت 1 - 1 فێینورد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 ERE ئایندهۆڤن 2 - 1 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 KNB کامبور 3 - 0 GVVV 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 ERE ئایاکس 3 - 1 ئێکسێلسیۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 2 گرۆنینگێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL کۆبێنهاڤن 2 - 0 شێریف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 1 ئوترێخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان