پێناس

ناوی یەکەم
Julien
پاشناو
Pacelli
وڵات
فرانسا
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Julien Pacelli

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/09/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 3 - 0 ئاپۆیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 2 - 1 گوینگامپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 LI1 کان 1 - 0 مێتز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 LI1 نیس 2 - 0 گوینگامپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 LI1 لیل 3 - 0 نانت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 UCL سسکا مۆسکۆ 1 - 0 ئایک ئاسێنس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/07/17 UEL ئایل 2 - 1 Progrès Niederkorn 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/07/17 UCL زیلینا 1 - 3 کۆبێنهاڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 CDF ئانجەرس 0 - 1 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/05/17 LI2 ئۆکسێر 1 - 0 ڕێد ستار 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 LI1 کان 0 - 1 ڕێنێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 2 نانت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 LI1 نانت 1 - 0 لۆریێنت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 4 - 0 سانت ئیتیان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 LI2 ڕێیمس 1 - 1 ستاسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 LI1 نانت 1 - 1 نیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 LI1 مێتز 1 - 1 ڕێنێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/03/17 CDF ئۆڵیمپیک مارسێیل E 3 - 4 E مۆناکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 LI1 نانسی 0 - 0 تۆلۆز 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/02/17 UYL Atlético Madrid U19 3 - 2 Sevilla U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 4 - 2 دیجون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/02/17 UEL جێنت 1 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 LI1 سانت ئیتیان 4 - 0 لۆریێنت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 0 گوینگامپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان