پێناس

ناوی یەکەم
Pascal
پاشناو
Müller
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Pascal Müller

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 REG Röchling Völklingen 0 - 6 ساربورکێن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 2 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 REG کۆبلێنز 0 - 0 Röchling Völklingen 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 3.L ئونتەرهاچین 0 - 3 پادێربۆرن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/11/17 2.B نورنبێرگ 1 - 2 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 3 - 1 ئەستۆریا والدۆرف x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 3.L فێردێر برێمن II 1 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 ئێرزگێبریج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG حەسەن کاسێل 0 - 0 فڕایبۆڕگ II x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 2 ئونتەرهاچین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 2 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 REG ساربورکێن 3 - 0 فرانکفورت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 2.B ئینگۆلستادت 1 - 2 ئێرزگێبریج 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 2.B ئینگۆلستادت 2 - 4 یان ڕێجێنسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB شڤاینفورت 2 - 1 ساندهاوسێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 DFB ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 3 ڤێردێر برێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 REG ساربورکێن 3 - 1 حەسەن کاسێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 3.L ئونتەرهاچین 2 - 2 فۆرتونا کۆڵن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 2.B نورنبێرگ 3 - 0 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 REG هۆڤێنهایم II 2 - 2 کیکەرز ئۆفێنباخ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 0 - 3 ڤێهێن ڤێیسبادێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 2.B گرێوسەر فورس 0 - 1 کارڵسروهەر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان