پێناس

ناوی یەکەم
Sven
پاشناو
Waschitzki
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Sven Waschitzki

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/12/17 BUN هانۆڤەر ٩٦ 4 - 4 بایێر لیڤەرکوزن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 0 - 1 بایێرن میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 2.B دارمستادت ٩٨ 0 - 1 یان ڕێجێنسبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UYL Borussia Dortmund U19 1 - 3 Tottenham Hotspur U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 2 ئینتراخت براونشڤایگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 BUN ڤێردێر برێمەن 0 - 3 ئاوگسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB پادێربۆرن 2 - 0 بۆخوم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 0 یان ڕێجێنسبورگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 BUN هانۆڤەر ٩٦ 1 - 2 ئینتراخت فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 3 ڤێهێن ڤێیسبادێن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.B دارمستادت ٩٨ 3 - 3 دینامۆ درێسدێن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 BUN فرێیبورگ 1 - 1 هانۆڤەر ٩٦ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 1 کۆڵن II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 BUN ڤێردێر برێمەن 1 - 2 شاڵکە ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 2.B هێدینهایم 1 - 3 یان ڕێجێنسبورگ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 2 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئۆسنابروک 3 - 1 هامبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 DFB Eichede 0 - 4 کایزەرسلاوتێرن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 REG واتێنشاید 0 - 1 فۆرتونا دۆسلدۆرف x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 1 پرێوسێن مونستەر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 0 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/07/17 CLF ڕۆت ڤایس ئێسێن 3 - 2 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 2 یونیۆن بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 3 - 3 ئالێمانیا ئایخن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان