پێناس

ناوی یەکەم
Robert Edgar
پاشناو
Wessel
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-10-85
تەمەن
33
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Robert Edgar Wessel

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 16/12/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 1 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 2 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 REG کێمنیتزەر 2 - 0 بابڵسبێرگ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 REG Union Fürstenwalde 2 - 4 کێمنیتزەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG بابڵسبێرگ 5 - 0 ئاوێرباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/11/18 2.B پادێربۆرن 4 - 4 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 REG میوسیلویتز 0 - 5 کێمنیتزەر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG بودیسا باوتزێن 1 - 0 Wacker Nordhausen x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 2.B ماگدێبورگ 0 - 1 هامبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 3.L زویکاو 2 - 2 هانسا ڕۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 1 ئێرزگێبریج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 2.B بۆخوم 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 2.B گرێوسەر فورس 0 - 0 هامبورگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 2.B هامبورگ 0 - 5 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 2.B گرێوسەر فورس 4 - 1 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/09/18 REG Wacker Nordhausen 2 - 1 بابڵسبێرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 2.B سان پاولی 3 - 5 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 REG بابڵسبێرگ 1 - 0 ئۆپتیک رازیناو x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 REG Wacker Nordhausen 2 - 0 Bischofswerdaer FV x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB ئێلڤێرسبێرگ 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG Chemie Leipzig 1 - 1 نیوسترێلیتز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 REG بابڵسبێرگ 2 - 1 ئۆبێرلاوسیتز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 REG لۆکۆمۆتیڤ لێیپزیگ 7 - 0 نیوسترێلیتز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 REG Wacker Nordhausen 0 - 1 بودیسا باوتزێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 REG ئۆبێرلاوسیتز 3 - 1 جێرمانیا هاڵبێرستادت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان