پێناس

ناوی یەکەم
Robert Edgar
پاشناو
Wessel
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-10-85
تەمەن
31
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Robert Edgar Wessel

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB ئینتراخت نۆردیستید 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 REG شۆنبێرگ 2 - 1 نیوسترێلیتز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 0 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 REG میوسیلویتز 0 - 1 شۆنبێرگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 2.B بۆخوم 4 - 2 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 3.L ئۆسنابروک 1 - 0 ئالێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 REG هێرسا بێرلین II 2 - 0 بی ئەی کەی ٠٧ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 REG بودیسا باوتزێن 0 - 1 Wacker Nordhausen 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 2.B کارڵسروهەر 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 REG ئۆبێرلاوسیتز 0 - 0 میوسیلویتز 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 0 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/03/17 REG بودیسا باوتزێن 3 - 4 Union Fürstenwalde x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 2.B دینامۆ درێسدێن 2 - 0 ساندهاوسێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/03/17 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 0 - 2 ماینز ٠٥ II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 2.B نورنبێرگ 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 REG میوسیلویتز 1 - 2 ئینێرجی کۆتبوس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 0 - 1 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/02/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 1 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/02/17 2.B هانۆڤەر ٩٦ 2 - 1 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/01/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 0 - 3 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/12/16 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 3 - 0 شتوتگارت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/12/16 REG بودیسا باوتزێن 0 - 1 میوسیلویتز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 2.B نورنبێرگ 1 - 3 ساندهاوسێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 3.L ماگدێبورگ 1 - 0 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/11/16 2.B سان پاولی 0 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان