پێناس

ناوی یەکەم
Robert Edgar
پاشناو
Wessel
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-10-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Robert Edgar Wessel

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 23/09/18 2.B هامبورگ 0 - 5 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 2.B گرێوسەر فورس 4 - 1 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/09/18 REG Wacker Nordhausen 2 - 1 بابڵسبێرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 2.B سان پاولی 3 - 5 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 REG بابڵسبێرگ 1 - 0 ئۆپتیک رازیناو x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 REG Wacker Nordhausen 2 - 0 Bischofswerdaer FV x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB ئێلڤێرسبێرگ 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG Chemie Leipzig 1 - 1 نیوسترێلیتز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 REG بابڵسبێرگ 2 - 1 ئۆبێرلاوسیتز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 REG لۆکۆمۆتیڤ لێیپزیگ 7 - 0 نیوسترێلیتز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 REG Wacker Nordhausen 0 - 1 بودیسا باوتزێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 REG ئۆبێرلاوسیتز 3 - 1 جێرمانیا هاڵبێرستادت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.B ئێرزگێبریج 1 - 3 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 REG Union Fürstenwalde 4 - 0 بودیسا باوتزێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 REG نیوسترێلیتز 2 - 0 Luckenwalde x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 REG Wacker Nordhausen 1 - 0 بابڵسبێرگ x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 REG لۆکۆمۆتیڤ لێیپزیگ 0 - 0 بودیسا باوتزێن x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 2.B ئێرزگێبریج 2 - 1 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 2 - 1 فۆرتونا کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 3 - 2 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 2.B بۆخوم 0 - 0 نورنبێرگ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 0 یان ڕێجێنسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 2.B ئێرزگێبریج 0 - 0 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 2 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان