پێناس

ناوی یەکەم
Tobias
پاشناو
Endriß
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Tobias Endriß

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 30/09/17 2.B نورنبێرگ 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 2 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 2 - 2 کارڵ زێیس جێنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 REG ۆرماتیا ۆڕمس 1 - 2 کیکەرز ئۆفێنباخ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 2.B ئینگۆلستادت 1 - 2 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 2.B ئێرزگێبریج 3 - 1 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 REG فرانکفورت 1 - 0 کۆبلێنز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 2.B هۆڵستاین کیێل 3 - 1 گرێوسەر فورس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ١٨٦٠ میونیش 1 - 2 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 DFB Rielasingen-Arlen 0 - 4 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 REG ساربورکێن 3 - 1 حەسەن کاسێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 3.L زویکاو 1 - 1 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 0 - 0 ئینتراخت ستادتایلنفۆرد x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 3.L هۆڵستاین کیێل 2 - 1 هانسا ڕۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 1 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 نورنبێرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 REG کۆبلێنز 2 - 1 TSV Steinbach x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 0 هانۆڤەر ٩٦ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 REG نۆتینگێن 2 - 1 Teutonia x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 2.B نورنبێرگ 2 - 1 کارڵسروهەر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/03/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 1 فۆرتونا کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 REG حەسەن کاسێل 2 - 0 کایزێرسلاوتێرن II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 3 زویکاو 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 3.L دویسبورگ 0 - 0 ماگدێبورگ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 2.B کارڵسروهەر 1 - 2 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان