پێناس

ناوی یەکەم
Tobias
پاشناو
Endriß
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Tobias Endriß

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 3.L ئونتەرهاچین 4 - 1 ئۆسنابروک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 0 - 2 ئینگۆلستادت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 2.B بۆخوم 2 - 1 ئێرزگێبریج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 3 - 1 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 3.L کارڵ زێیس جێنا 1 - 5 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 1 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 0 - 2 کیکەرز ئۆفێنباخ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 REG Schott Mainz 0 - 4 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 REG ئێلڤێرسبێرگ 1 - 1 حەسەن کاسێل x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 3.L پرێوسێن مونستەر 2 - 2 کارڵ زێیس جێنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 2 دارمستادت ٩٨ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 4 - 3 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 2.B ئینگۆلستادت 0 - 1 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 3 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/02/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 1 یونیۆن بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 2.B گرێوسەر فورس 0 - 0 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 1 دارمستادت ٩٨ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 0 ڤاڵدهۆف مانهایم x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 0 - 1 بۆخوم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 3.L کێمنیتزەر 2 - 3 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/11/17 REG TSV Steinbach 2 - 1 کیکەرز ئۆفێنباخ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 2 کایزەرسلاوتێرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG هۆڤێنهایم II 1 - 1 ساربورکێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 REG Schott Mainz 0 - 2 ڤاڵدهۆف مانهایم x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان