پێناس

ناوی یەکەم
Florian
پاشناو
Kornblum
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Florian Kornblum

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 2.B هێدینهایم 4 - 3 یونیۆن بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 3.L مێپن 3 - 2 کێمنیتزەر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Unterföhring x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 3.L پادێربۆرن 7 - 1 فێردێر برێمن II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 2.B هۆڵستاین کیێل 3 - 0 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 3.L فۆرتونا کۆڵن 0 - 3 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 2.B ئێرزگێبریج 0 - 3 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 3.L کارڵ زێیس جێنا 0 - 0 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 3.L پرێوسێن مونستەر 0 - 1 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئینێرجی کۆتبوس P 2 - 2 P شتوتگارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 DFB کۆبلێنز 2 - 3 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 2.B ئێرزگێبریج 0 - 2 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 REG Schalding-Heining 1 - 4 ١٨٦٠ میونیش x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 2 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 1 - 1 نورنبێرگ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 1 هانۆڤەر ٩٦ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 3.L کێمنیتزەر 0 - 3 پرێوسێن مونستەر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 REG ئونتەرهاچین 2 - 1 مێمینگێن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 2 - 1 ماینز ٠٥ II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 3.L فرانکفورت 0 - 1 زویکاو x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 2.B شتوتگارت 3 - 3 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 3.L ماگدێبورگ 0 - 0 ڤێهێن ڤێیسبادێن x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/03/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 0 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 2.B هێدینهایم 2 - 2 ساندهاوسێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان