پێناس

ناوی یەکەم
Frédéric
پاشناو
Hebrard
وڵات
فرانسا
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Frédéric Hebrard

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/05/18 LI1 دیجون 2 - 1 ئانجەرس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/05/18 CDF لێس هێربیەرس 0 - 2 پاریس سان جێرماین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 LI1 مۆناکۆ 0 - 0 ئامیێنس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 LI1 مێتز 1 - 1 کان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 LI1 بۆردۆ 2 - 1 لیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/04/18 LI1 ڕێنێس 1 - 1 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 LI1 نیس 1 - 2 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/02/18 CDF چامبلی 1 - 0 ستاسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 LI2 پاریس 0 - 1 برێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 LI1 ئانجەرس 0 - 1 سانت ئیتیان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 LI1 مۆنتپێلیێر 2 - 1 ئانجەرس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 CDF سەینت لۆ مانچی 1 - 2 لێس هێربیەرس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 LI1 ترۆیس 1 - 0 لیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 1 - 1 ئانجەرس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/01/18 CDF ڕێنێس 1 - 6 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 LI1 سانت ئیتیان 0 - 4 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 CDL ئانجەرس 1 - 0 مێتز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 LI1 بۆردۆ 0 - 3 ستاسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 LI1 نانت 1 - 0 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 LI1 مۆنتپێلیێر 3 - 0 لیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 LI1 گوینگامپ 1 - 1 ئانجەرس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 0 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CDL تۆرس 3 - 1 نانت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 LI1 ترۆیس 0 - 5 ئۆڵیمپیک لیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 LI1 دیجون 1 - 1 ستاسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان