پێناس

ناوی یەکەم
Stuart
پاشناو
Burt
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Stuart Burt

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 EPL وێست هام یونایتد 2 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 EPL چێڵسی 0 - 0 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 مۆناکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 EPL بێرنلی 1 - 0 کریستاڵ پاڵاس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/08/17 FLT گریمسبای تاون P 1 - 1 P دۆنکاستەر ڕۆڤەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 LET کامبریج یونایتد 0 - 0 مۆرکامب 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/06/17 WQE سوێد 2 - 1 فرانسا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 میدلێسبرۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/05/17 CHA ڕیدین 1 - 0 فوڵهام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 EPL کریستاڵ پاڵاس 4 - 0 هاڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 EPL سوانزی ستی 1 - 0 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/05/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 3 - 0 ئاتلەتیکۆ مەدرید 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/04/17 EPL مانچێستەر ستی 0 - 0 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 FAC چێڵسی 4 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 EPL میدلێسبرۆ 1 - 2 ئاڕسێناڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 CHA نۆتینگام فۆرێست 0 - 1 بلاکبێرن ڕۆڤەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 2 - 1 نیوکاسڵ یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 EPL لێیستەر ستی 2 - 0 ستۆک ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/03/17 WQE ڕۆمانیا 0 - 0 دێنمارک 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 EPL مانچێستەر ستی 1 - 1 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/03/17 UEL بێشکتاش 4 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 FAC چێڵسی 1 - 0 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/03/17 UCL بۆروسیا دۆرتموند 4 - 0 بەنفیکا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان