پێناس

ناوی یەکەم
Stuart
پاشناو
Burt
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Stuart Burt

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 FAC شێفیڵد وێنزدەی 0 - 0 سوانزی ستی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 EPL ساوسامپتۆن 0 - 2 لیڤەرپوڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 FAC تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 0 نیوپۆرت کاونتی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2 - 3 ساوسامپتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 EPL سوانزی ستی 3 - 1 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC میلواڵ 2 - 2 ڕۆچدەیڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHA وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 0 - 2 نۆتینگام فۆرێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC واتفۆرد 3 - 0 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/01/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 EPL چێڵسی 5 - 0 ستۆک ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/12/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 1 ستۆک ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 0 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 LEC ئاڕسێناڵ 1 - 0 وێست هام یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 0 چێڵسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL فێینورد 2 - 1 ناپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 0 کریستاڵ پاڵاس 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL ئێڤەرتۆن 4 - 0 وێست هام یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 3 واتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/11/17 UCL ئاندەرلەخت 1 - 2 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA بیرمینگهام ستی 1 - 0 نۆتینگام فۆرێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 FRI پۆرتوگال 1 - 1 ئەمێریکا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 EPL مانچێستەر ستی 3 - 1 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 UCL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 0 - 0 بارسێلۆنا ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان