پێناس

ناوی یەکەم
Rob
پاشناو
Merchant
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Rob Merchant

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 13/10/17 CHA بریستۆڵ ستی 0 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 LET کرێو ئالێکساندرا 1 - 0 ستێڤنەیج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA کاردیف ستی 0 - 0 دێربی کاونتی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA هاڵ ستی 1 - 2 پێرستۆن نۆرس ئیند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 CHA فوڵهام 1 - 1 میدلێسبرۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 LEC ئێڤەرتۆن 3 - 0 سەندەرلاند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LET چێستەرفیڵد 1 - 2 ئاکرینگتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 3 - 1 نۆتینگام فۆرێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 CHA هاڵ ستی 4 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 LEC چێڵتێنهام تاون 0 - 2 وێست هام یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 1 - 0 ڕیدین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 3 سەندەرلاند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 LEO والساڵ 2 - 1 ئۆڵدهام ئاتلەتیک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 CHA وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 1 - 0 پێرستۆن نۆرس ئیند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 2 - 0 نۆتینگام فۆرێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 CHA ویگان ئاتلەتیک 0 - 0 کاردیف ستی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 CHA کاردیف ستی 1 - 0 نۆتینگام فۆرێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 CHA ڕۆسێرهام یونایتد 1 - 1 بیرمینگهام ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 LEO سکونسرۆپ یونایتد 1 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 CHA ڕۆسێرهام یونایتد 0 - 1 فوڵهام ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/12/15 LEO شرێوسبەری تاون 1 - 1 فلیتود تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/12/15 CHA لیدز یونایتد 1 - 0 پێرستۆن نۆرس ئیند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/11/15 LET نۆتس کاونتی 1 - 2 نۆرسامپتۆن تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/11/15 FAC بەری 4 - 0 ویگان ئاتلەتیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/10/15 LEO دۆنکاستەر ڕۆڤەرز 2 - 0 کۆلچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان