پێناس

ناوی یەکەم
Andy
پاشناو
Madley
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Andy Madley

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 LEO شرێوسبەری تاون 1 - 0 چارڵتۆن ئاتلەتیک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 2 - 1 بەرتۆن ئالبیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 CHA میدلێسبرۆ 2 - 0 میلواڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 CHA دێربی کاونتی 3 - 1 کاردیف ستی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 CHA برێنتفۆرد 2 - 1 کوینز پارک ڕێنجەرز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA میدلێسبرۆ 2 - 1 بریستۆڵ ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 CHA ئاستۆن ڤیلا 1 - 0 کاردیف ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CHA ڕیدین 1 - 0 پێرستۆن نۆرس ئیند x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 EPL واتفۆرد 2 - 2 ئەی ئێف سی بۆرنێماوس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 CHA نۆتینگام فۆرێست 0 - 0 دێربی کاونتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 CHA سەندەرلاند 0 - 3 ئاستۆن ڤیلا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 CHA کاردیف ستی 1 - 0 بریستۆڵ ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 CHA بیرمینگهام ستی 0 - 2 بارنسلێی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/02/18 CHA میدلێسبرۆ 3 - 1 هاڵ ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 LEO سکونسرۆپ یونایتد 2 - 2 نۆرسامپتۆن تاون x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 LET ویکۆمب واندێرێرز 3 - 2 سویندۆن تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 CHA شێفیڵد یونایتد 2 - 1 لیدز یونایتد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 1 - 0 بریستۆڵ ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 CHA شێفیڵد یونایتد 0 - 1 ئاستۆن ڤیلا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC میلواڵ 2 - 2 ڕۆچدەیڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 1 - 1 بیرمینگهام ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 CHA کاردیف ستی 4 - 0 سەندەرلاند x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 2 ویگان ئاتلەتیک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/01/18 CHA وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 3 - 0 برێنتفۆرد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 CHA میدلێسبرۆ 0 - 1 ئاستۆن ڤیلا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان