پێناس

ناوی یەکەم
Andy
پاشناو
Madley
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Andy Madley

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 21/10/17 CHA میدلێسبرۆ 0 - 1 کاردیف ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 LEO سکونسرۆپ یونایتد 1 - 1 فلیتود تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 CHA دێربی کاونتی 2 - 0 نۆتینگام فۆرێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 EPL مانچێستەر ستی 7 - 2 ستۆک ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 LEO ڕۆچدەیڵ 0 - 1 ڕۆسێرهام یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 3 - 0 لیدز یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 0 - 4 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/09/17 CHA شێفیڵد یونایتد 2 - 0 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA میلواڵ 2 - 1 ڕیدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 0 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 0 - 1 شێفیڵد یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 3 - 1 نۆتینگام فۆرێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/08/17 FLT گریمسبای تاون P 1 - 1 P دۆنکاستەر ڕۆڤەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 CHA شێفیڵد یونایتد 3 - 1 دێربی کاونتی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC میدلێسبرۆ 3 - 0 سکونسرۆپ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 1 - 0 ڕیدین x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA دێربی کاونتی 1 - 0 پێرستۆن نۆرس ئیند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 3 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 CHA هاڵ ستی 4 - 1 بەرتۆن ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 LEC مانسفیڵد تاون 0 - 1 ڕۆچدەیڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CHA ئاستۆن ڤیلا 1 - 1 هاڵ ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL هاڵ ستی 1 - 7 تۆتێنهام هۆتسپێر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 LEO سکونسرۆپ یونایتد 2 - 3 میلواڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 LEO میلواڵ 0 - 0 سکونسرۆپ یونایتد x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان