پێناس

ناوی یەکەم
Andy
پاشناو
Madley
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Andy Madley

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 LEO سکونسرۆپ یونایتد 2 - 2 نۆرسامپتۆن تاون x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 LET ویکۆمب واندێرێرز 3 - 2 سویندۆن تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 CHA شێفیڵد یونایتد 2 - 1 لیدز یونایتد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 1 - 0 بریستۆڵ ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 CHA شێفیڵد یونایتد 0 - 1 ئاستۆن ڤیلا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 FAC میلواڵ 2 - 2 ڕۆچدەیڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 1 - 1 بیرمینگهام ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 CHA کاردیف ستی 4 - 0 سەندەرلاند x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 2 ویگان ئاتلەتیک x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/01/18 CHA وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 3 - 0 برێنتفۆرد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 CHA میدلێسبرۆ 0 - 1 ئاستۆن ڤیلا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/12/17 CHA نۆتینگام فۆرێست 0 - 3 شێفیڵد وێنزدەی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 1 - 1 بریستۆڵ ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 0 - 1 بەرتۆن ئالبیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 ئێڤەرتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 LEO چارڵتۆن ئاتلەتیک 0 - 1 پۆرتسمۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 CHA میلواڵ 3 - 1 شێفیڵد یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 LEO بلاکپوڵ 2 - 4 بلاکبێرن ڕۆڤەرز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 CHA بارنسلێی 0 - 2 لیدز یونایتد x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 2 - 2 ڕیدین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA کاردیف ستی 2 - 0 برێنتفۆرد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 1 - 3 شێفیڵد یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/11/17 FLT ویگان ئاتلەتیک 0 - 4 ئاکرینگتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان