پێناس

ناوی یەکەم
Andy
پاشناو
Madley
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Andy Madley

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 LEO چارڵتۆن ئاتلەتیک 0 - 1 پۆرتسمۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 CHA میلواڵ 3 - 1 شێفیڵد یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 LEO بلاکپوڵ 2 - 4 بلاکبێرن ڕۆڤەرز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 CHA بارنسلێی 0 - 2 لیدز یونایتد x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 2 - 2 ڕیدین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA کاردیف ستی 2 - 0 برێنتفۆرد x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 1 - 3 شێفیڵد یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/11/17 FLT ویگان ئاتلەتیک 0 - 4 ئاکرینگتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 CHA ئیپسویچ تاون 3 - 0 پێرستۆن نۆرس ئیند x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA سەندەرلاند 3 - 3 بۆڵتۆن واندێرێرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 CHA بیرمینگهام ستی 0 - 0 ئاستۆن ڤیلا x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 LEC ئاڕسێناڵ E 2 - 1 E نۆرویچ ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 CHA میدلێسبرۆ 0 - 1 کاردیف ستی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 LEO سکونسرۆپ یونایتد 1 - 1 فلیتود تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 CHA دێربی کاونتی 2 - 0 نۆتینگام فۆرێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 EPL مانچێستەر ستی 7 - 2 ستۆک ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 LEO ڕۆچدەیڵ 0 - 1 ڕۆسێرهام یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 CHA شێفیڵد وێنزدەی 3 - 0 لیدز یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 0 - 4 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/09/17 CHA شێفیڵد یونایتد 2 - 0 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 CHA میلواڵ 2 - 1 ڕیدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 0 - 0 بەرتۆن ئالبیۆن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 CHA ئیپسویچ تاون 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان