پێناس

ناوی یەکەم
Thorben
پاشناو
Siewer
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-07-87
تەمەن
31
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Thorben Siewer

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 BUN ڤێردێر برێمەن 1 - 3 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 1 دویسبورگ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 4 - 0 ماینز ٠٥ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 2 هانۆڤەر ٩٦ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 0 - 1 ڤیکتۆریا کۆڵن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 3.L ئۆسنابروک 2 - 0 کایزەرسلاوتێرن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 2.B ئێرزگێبریج 0 - 2 ساندهاوسێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 BUN هێرتا بەرلین 4 - 2 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 UYL Schalke 04 U19 0 - 3 Porto U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 1 - 2 ڤێردێر برێمەن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 2.B ماگدێبورگ 1 - 1 ئینگۆلستادت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB درۆچتیرسین/ئاسیل 0 - 1 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 2.B هۆڵستاین کیێل 1 - 1 هێدینهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 3.L ئونتەرهاچین 0 - 0 ئالێن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 1 ئالێمانیا ئایخن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 REG ١٨٦٠ میونیش 2 - 2 ساربورکێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 4 - 1 کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 3 - 1 هێرتا بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.B دارمستادت ٩٨ 3 - 1 یونیۆن بەرلین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 REG Erndtebrück 1 - 0 Westfalia Rhynern x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 BUN هێرتا بەرلین 2 - 1 کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 2.B ساندهاوسێن 0 - 0 گرێوسەر فورس x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 BUN هۆفێنهایم 6 - 0 کۆڵن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 ئینگۆلستادت x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 REG Westfalia Rhynern 1 - 0 وایدەنبروک x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان