پێناس

ناوی یەکەم
Jonas
پاشناو
Weickenmeier
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Jonas Weickenmeier

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 3.L ماگدێبورگ 3 - 0 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 0 - 0 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 0 - 0 مێپن x8 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 0 - 2 ڤاڵدهۆف مانهایم x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 2.B ئینگۆلستادت 1 - 0 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 0 - 3 کارڵسروهەر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 ساندهاوسێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB ماینز ٠٥ E 3 - 2 E هۆڵستاین کیێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 0 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 3 - 0 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG ماینز ٠٥ II 2 - 2 یولم x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 2 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 REG کۆبلێنز 1 - 1 ساربورکێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 3.L زویکاو 1 - 0 فێردێر برێمن II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 0 - 2 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 1 - 1 یولم x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 2.B نورنبێرگ 0 - 1 سان پاولی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2 - 1 ئونتەرهاچین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 2 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/08/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 0 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB بۆنێر ئێس سی 2 - 6 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 2 - 1 شتوتگارتەر کیکەرز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 3.L ماگدێبورگ 3 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 2 - 1 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان