پێناس

ناوی یەکەم
Robert
پاشناو
Schröder
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-09-85
تەمەن
31
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Robert Schröder

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/08/17 2.B نورنبێرگ 2 - 2 یونیۆن بەرلین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB نۆتینگێن 2 - 5 بۆخوم x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 3.L ئونتەرهاچین 3 - 2 کارڵسروهەر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/07/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 4 - 1 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/06/17 REG کارڵ زێیس جێنا 0 - 1 ڤیکتۆریا کۆڵن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 3.L هۆڵستاین کیێل 3 - 0 هاڵیشێر ئێف سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 BUN دارمستادت ٩٨ 0 - 2 هێرتا بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 2 ١٨٦٠ میونیش x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 2.B سان پاولی 3 - 0 هێدینهایم x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 4 - 0 فرێیبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 2 - 0 گرێوسەر فورس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 BUN دارمستادت ٩٨ 0 - 2 بایێر لیڤەرکوزن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 BUN هێرتا بەرلین 1 - 3 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 BUN کۆڵن 4 - 2 هێرتا بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/03/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 0 کارڵسروهەر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 3.L کێمنیتزەر 3 - 1 فۆرتونا کۆڵن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 0 - 2 ماینز ٠٥ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 BUN هامبورگ 2 - 2 فرێیبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 BUN ڤێردێر برێمەن 0 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 0 یونیۆن بەرلین 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 2.B سان پاولی 0 - 1 شتوتگارت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/12/16 BUN هێرتا بەرلین 2 - 0 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/12/16 BUN هۆفێنهایم 2 - 2 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/12/16 2.B هێدینهایم 3 - 0 یونیۆن بەرلین x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/12/16 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 2 دویسبورگ x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان