پێناس

ناوی یەکەم
Robert
پاشناو
Schröder
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-09-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Robert Schröder

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 2.B یونیۆن بەرلین 3 - 1 بۆخوم x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 BUN ڤێردێر برێمەن 0 - 0 بایێر لیڤەرکوزن ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 BUN هێرتا بەرلین 2 - 2 ئاوگسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 2 - 0 ڤێهێن ڤێیسبادێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 BUN شاڵکە 2 - 0 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 2.B دویسبورگ 1 - 4 کایزەرسلاوتێرن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC Scotland U19 4 - 5 Norway U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 UUC Netherlands U19 0 - 2 Scotland U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/03/18 UUC Norway U19 1 - 6 Netherlands U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 3.L پادێربۆرن 2 - 0 زویکاو x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 BUN شاڵکە 2 - 1 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 2.B ئێرزگێبریج 0 - 0 ئینگۆلستادت x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 DFB بایێر لیڤەرکوزن E 4 - 2 E ڤێردێر برێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 BUN کۆڵن 2 - 3 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 3.L پادێربۆرن 5 - 0 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 BUN فرێیبورگ 2 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 2.B دویسبورگ 2 - 0 دینامۆ درێسدێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 BUN ماینز ٠٥ 0 - 2 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 BUN فرێیبورگ 0 - 0 هامبورگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 1 بۆخوم x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 2 - 1 ڤێردێر برێمەن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 2.B هێدینهایم 1 - 0 نورنبێرگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 DFB فرێیبورگ 3 - 1 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 BUN هامبورگ 0 - 1 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 BUN هێرتا بەرلین 0 - 2 شاڵکە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان