پێناس

ناوی یەکەم
Fabian
پاشناو
Maibaum
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Fabian Maibaum

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB بۆنێر ئێس سی 2 - 6 هانۆڤەر ٩٦ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 DFB جێرمانیا هاڵبێرستادت 1 - 2 فرێیبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 2 مێپن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B گرێوسەر فورس 1 - 2 یونیۆن بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 0 - 1 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/05/17 REG سپۆرتفرێوند سیێگێن 0 - 1 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 REG ڤێرل 0 - 0 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 2.B ١٨٦٠ میونیش 1 - 1 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 3.L ماگدێبورگ 1 - 2 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 REG ڤوپێرتالەر 1 - 3 کۆڵن II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/03/17 REG ڤێرل 0 - 0 ڕۆت ڤایس ئێسێن 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 3 - 2 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 3.L هۆڵستاین کیێل 2 - 0 دویسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 2 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 2 ڕۆت ڤایس ئێسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 0 - 0 هێدینهایم ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 2.B کارڵسروهەر 1 - 2 یونیۆن بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 REG ڤێرل 2 - 0 سپرۆکۆڤیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 2 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 3.L فرانکفورت 3 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 REG Rödinghausen 3 - 2 بۆنێر ئێس سی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/12/16 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 0 - 2 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/12/16 2.B هانۆڤەر ٩٦ 3 - 2 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 3.L دویسبورگ 2 - 2 ئالێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان