پێناس

ناوی یەکەم
Lasse
پاشناو
Koslowski
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Lasse Koslowski

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB ئینتراخت نۆردیستید 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/08/17 2.B سان پاولی 2 - 2 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 REG نیوسترێلیتز 2 - 1 ئاوێرباخ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/08/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 0 - 2 کارڵ زێیس جێنا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/07/17 UCL ڤاردار 1 - 0 کۆبێنهاڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 2 هانسا ڕۆستۆک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/07/17 UCL زرینسکی 1 - 2 ماریبۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 2 - 2 ئونتەرهاچین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 BUN ڤێردێر برێمەن 3 - 5 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 BUN هامبورگ 0 - 0 ماینز ٠٥ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 2.B بۆخوم 4 - 2 دینامۆ درێسدێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 3.L ئۆسنابروک 1 - 0 ئالێن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 0 - 0 بایێرن میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/04/17 REG Viktoria Berlin 0 - 2 بی ئەی کەی ٠٧ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 BUN هامبورگ 2 - 1 هۆفێنهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 2.B کارڵسروهەر 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 BUN هامبورگ 2 - 1 کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 0 هۆڵستاین کیێل x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 0 ئینگۆلستادت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 2.B نورنبێرگ 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 2.B دینامۆ درێسدێن 3 - 3 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/03/17 DFB بایێرن میونیش 3 - 0 شاڵکە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 BUN فرێیبورگ 0 - 3 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/02/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 1 ئێرزگێبریج x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 2 - 1 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان