پێناس

ناوی یەکەم
Marcel
پاشناو
Gasteier
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Marcel Gasteier

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 REG Schott Mainz 1 - 5 کیکەرز ئۆفێنباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 3.L کارڵسروهەر 0 - 0 پادێربۆرن 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 2.B گرێوسەر فورس 1 - 1 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 0 - 1 فڕایبۆڕگ II x9 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG شتوتگارت II 2 - 1 ساربورکێن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 2.B ساندهاوسێن 0 - 0 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 3 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 3 - 1 ماینز ٠٥ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 0 فێردێر برێمن II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 4 - 3 یونیۆن بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 2.B هێدینهایم 1 - 0 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 REG ڤاڵدهۆف مانهایم 3 - 0 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 2.B گرێوسەر فورس 0 - 0 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 5 - 0 سان پاولی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 3.L پادێربۆرن 0 - 2 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 2.B دویسبورگ 3 - 0 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG TSV Steinbach 0 - 2 ڤاڵدهۆف مانهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 2.B نورنبێرگ 2 - 1 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 2.B دویسبورگ 0 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 3 - 1 Röchling Völklingen x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 3.L مێپن 2 - 0 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.B دارمستادت ٩٨ 3 - 3 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان