پێناس

ناوی یەکەم
Marcel
پاشناو
Gasteier
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Marcel Gasteier

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB Morlautern 0 - 5 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 فێردێر برێمن II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 REG یولم 1 - 4 ساربورکێن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 REG شتوتگارت II 2 - 1 TSV Steinbach x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 ١٨٦٠ میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 2.B هێدینهایم 0 - 0 بۆخوم 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 2.B کارڵسروهەر 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 3.L دویسبورگ 1 - 1 یان ڕێجێنسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 0 - 0 ئێلڤێرسبێرگ x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 3.L پرێوسێن مونستەر 2 - 1 فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 1 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 REG پیرماسێنس 3 - 2 هۆڤێنهایم II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 2 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 3.L فرانکفورت 0 - 0 هانسا ڕۆستۆک 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 2.B بۆخوم 2 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 REG ڤاڵدهۆف مانهایم 3 - 2 شتوتگارتەر کیکەرز x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/02/17 2.B گرێوسەر فورس 4 - 1 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 3.L ئۆسنابروک 3 - 0 پرێوسێن مونستەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/12/16 2.B ١٨٦٠ میونیش 1 - 1 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/12/16 2.B کارڵسروهەر 1 - 2 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/11/16 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2 - 2 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 3.L فۆرتونا کۆڵن 0 - 1 پرێوسێن مونستەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/11/16 REG Teutonia 0 - 1 کایزێرسلاوتێرن II x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/10/16 2.B گرێوسەر فورس 0 - 1 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/10/16 DFB هاڵیشێر ئێف سی 0 - 4 هامبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان