پێناس

ناوی یەکەم
Marcel
پاشناو
Gasteier
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Marcel Gasteier

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/12/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 5 - 0 سان پاولی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 3.L پادێربۆرن 0 - 2 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 2.B دویسبورگ 3 - 0 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG TSV Steinbach 0 - 2 ڤاڵدهۆف مانهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 2.B گرێوسەر فورس 2 - 1 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 2.B نورنبێرگ 2 - 1 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 2.B دویسبورگ 0 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 3 - 1 Röchling Völklingen x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 3.L مێپن 2 - 0 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.B دارمستادت ٩٨ 3 - 3 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1 - 0 یان ڕێجێنسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 REG فڕایبۆڕگ II 1 - 1 هۆڤێنهایم II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 0 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 0 - 4 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 3.L ئۆسنابروک 1 - 0 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 REG حەسەن کاسێل 4 - 1 Schott Mainz x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB Morlautern 0 - 5 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 فێردێر برێمن II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 REG یولم 1 - 4 ساربورکێن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 REG شتوتگارت II 2 - 1 TSV Steinbach x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 ١٨٦٠ میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 2.B هێدینهایم 0 - 0 بۆخوم 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 2.B کارڵسروهەر 1 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 3.L دویسبورگ 1 - 1 یان ڕێجێنسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان