پێناس

ناوی یەکەم
Philippe
پاشناو
Jeanne
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-11-80
تەمەن
36
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Philippe Jeanne

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/08/17 LI1 ڕێنێس 2 - 2 دیجون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 گوینگامپ 0 - 3 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 UEL ڕێیندۆرف ئاڵتاچ 3 - 1 جێنت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/07/17 UEL دینامۆ مینسک 3 - 0 ڕابۆتنیکی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/07/17 UEL کۆرک ستی 0 - 1 ئایک لارناکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 3 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 LI1 دیجون 2 - 0 نانسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 1 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 LI1 ئانجەرس 1 - 2 ئۆڵیمپیک لیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 LI1 لۆریێنت 5 - 1 مێتز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 LI1 گوینگامپ 2 - 1 تۆلۆز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 CDF ئاڤرانچێس 0 - 4 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 LI1 ڕێنێس 1 - 1 ئۆڵیمپیک لیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 LI1 کان 0 - 3 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 LI1 گوینگامپ 5 - 0 باستیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 LI1 پاریس سان جێرماین 1 - 0 نانسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/02/17 LI2 ڕێیمس 1 - 1 برێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 LI1 دیجون 2 - 0 کان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 LI1 لۆریێنت 1 - 1 تۆلۆز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/01/17 CDF شاتورتوغ E 2 - 3 E لۆریێنت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/01/17 LI1 ڕێنێس 1 - 1 نانت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 LI1 مۆنتپێلیێر 1 - 1 دیجون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/01/17 CDF پاریس سان جێرماین 7 - 0 باستیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 LI1 لیل 2 - 1 مۆنتپێلیێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/12/16 LI1 ڕێنێس 2 - 0 سانت ئیتیان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان