پێناس

ناوی یەکەم
Philippe
پاشناو
Jeanne
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-11-80
تەمەن
37
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Philippe Jeanne

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 12/07/18 UEL پارتیزانی تیرانا 0 - 1 ماریبۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 LI1 کان 0 - 0 پاریس سان جێرماین 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 LI2 شاتورتوغ 2 - 2 برێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 1 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 LI1 سانت ئیتیان 2 - 1 ترۆیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 LI2 برێست 3 - 0 لۆریێنت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 LI1 مێتز 0 - 5 ئۆڵیمپیک لیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 LI1 مۆنتپێلیێر 2 - 2 دیجون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 LI1 ستاسبۆرگ 1 - 3 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 1 نانت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/03/18 CDF کان 1 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 0 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 UYL Internazionale U19 P 3 - 3 P Spartak Moskva U19 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 LI1 نیس 0 - 1 تۆلۆز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 2 - 2 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 CDF پاریس سان جێرماین 4 - 2 گوینگامپ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 2 دیجون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 LI1 مۆنتپێلیێر 0 - 0 مۆناکۆ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 CDF نانسی 2 - 3 ئۆڵیمپیک لیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 LI1 ڕێنێس 1 - 4 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 CDL تۆلۆز 2 - 0 بۆردۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 LI1 مۆناکۆ 1 - 0 ئانجەرس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 LI1 ستاسبۆرگ 0 - 0 کان 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 LI1 ستاسبۆرگ 2 - 1 ڕێنێس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 LI1 نانت 2 - 1 تۆلۆز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان