پێناس

ناوی یەکەم
Aleandro
پاشناو
Di Paolo
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Aleandro Di Paolo

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 16/12/18 SEB کرۆتۆن 1 - 1 ڤێنێزیا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SEA پارما 1 - 1 کیێڤۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 COI سامپدۆریا 2 - 1 ڕیاڵ سپاڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEA فرۆسینۆن 1 - 1 کالیاری ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 SEB هێلاس ڤێرۆنا 1 - 1 پالێرمۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 SEA جێنەوا 1 - 2 ناپۆلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/11/18 UYL Napoli U19 2 - 5 PSG U19 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 SEB پێسکارا 4 - 2 لێچی x6 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 SEB بێنێڤێنتۆ 2 - 1 کرێمۆنێزی x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SEB سالێرنیتانا 3 - 0 Calcio Padova x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 CLF بێنێڤێنتۆ 2 - 1 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 SEA لازیۆ 1 - 0 فرۆسینۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 SEA ساسولۆ 1 - 0 ئینتەر میلان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 COI ئێمپۆلی 0 - 3 سیتادێلا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 COI سالێرنیتانا 6 - 1 Rezzato x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/05/18 SEB ڤێرتوس ئێنتێلا 0 - 0 ئاسکۆلی x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 SEA یوڤێنتوس 2 - 1 هێلاس ڤێرۆنا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 SEB پارما 1 - 0 باری x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEA ئودینێزی 0 - 4 ئینتەر میلان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/05/18 SEB فۆجیا کاڵچیۆ 2 - 1 سپێزیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 SEB چێسێنا 1 - 0 فرۆسینۆن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SEB ڤێرتوس ئێنتێلا 3 - 2 پڕۆ ڤێرسێلی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 SEA ئینتەر میلان 4 - 0 کالیاری ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SEA بۆڵۆنیا 2 - 0 هێلاس ڤێرۆنا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SEB سپێزیا 1 - 1 ئێمپۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان