پێناس

ناوی یەکەم
Ali
پاشناو
Palabıyık
وڵات
تورکیا
وڵاتی لە دایکبوون
تورکیا
Ali Palabıyık

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 29/05/18 FRI ئازەربایجان 3 - 0 کیرجیزستان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 SÜL فەنارباخچە 3 - 2 کۆنیاسپۆر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 SÜL ئانتالیاسپۆر 0 - 2 ئیستانبوڵ بی بی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SÜL ئەخیسار بەلەدیە سپۆر 1 - 2 گاڵاتەسەرای x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 SÜL بورساسپۆر 2 - 1 کۆنیاسپۆر x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SÜL گێنچلێربیرلیگی 0 - 3 ئەنکەرەسپۆر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SÜL سیڤاسسپۆر 1 - 2 فەنارباخچە x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SÜL ترابزۆنسپۆر 4 - 0 قەیسەریسپۆر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 SÜL قاسم پاشا 2 - 3 ئانتالیاسپۆر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SÜL ئیستانبوڵ بی بی 2 - 0 گۆزتێپ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 SÜL ئەخیسار بەلەدیە سپۆر 3 - 0 کۆنیاسپۆر x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SÜL بورساسپۆر 0 - 0 Yeni Malatyaspor x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SÜL قەیسەریسپۆر 1 - 1 سیڤاسسپۆر x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 FRI کۆماری کۆریا 1 - 0 لاتڤیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 SÜL ترابزۆنسپۆر 1 - 1 فەنارباخچە x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 SÜL کارابوکسپۆر 0 - 2 گێنچلێربیرلیگی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 SÜL قاسم پاشا 1 - 2 ئیستانبوڵ بی بی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 SÜL Yeni Malatyaspor 2 - 1 گاڵاتەسەرای x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 SÜL بورساسپۆر 0 - 1 فەنارباخچە x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 SÜL سیڤاسسپۆر 1 - 2 ترابزۆنسپۆر x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/11/17 UEL لازیۆ 1 - 1 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 SÜL ئیستانبوڵ بی بی 5 - 1 گاڵاتەسەرای x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 SÜL ئەخیسار بەلەدیە سپۆر 0 - 4 ئالانیاسپۆر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 SÜL بورساسپۆر 4 - 0 ئانتالیاسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 SÜL قەیسەریسپۆر 2 - 1 کۆنیاسپۆر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان