پێناس

ناوی یەکەم
Serkan
پاشناو
Olguncan
وڵات
تورکیا
وڵاتی لە دایکبوون
تورکیا
Serkan Olguncan

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/05/18 SÜL فەنارباخچە 3 - 2 کۆنیاسپۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/05/18 1.L Ümraniyespor 1 - 2 BB Erzurumspor 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 SÜL ئانتالیاسپۆر 0 - 2 ئیستانبوڵ بی بی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SÜL ئەخیسار بەلەدیە سپۆر 1 - 2 گاڵاتەسەرای 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/04/18 SÜL بورساسپۆر 2 - 1 کۆنیاسپۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SÜL گێنچلێربیرلیگی 0 - 3 ئەنکەرەسپۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SÜL سیڤاسسپۆر 1 - 2 فەنارباخچە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SÜL ترابزۆنسپۆر 4 - 0 قەیسەریسپۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/03/18 FRI فینلاند 5 - 0 ماڵتا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 SÜL قاسم پاشا 2 - 3 ئانتالیاسپۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 SÜL ئەخیسار بەلەدیە سپۆر 3 - 0 کۆنیاسپۆر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SÜL بورساسپۆر 0 - 0 Yeni Malatyaspor 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SÜL قەیسەریسپۆر 1 - 1 سیڤاسسپۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 SÜL ترابزۆنسپۆر 1 - 1 فەنارباخچە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 SÜL کارابوکسپۆر 0 - 2 گێنچلێربیرلیگی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 SÜL قاسم پاشا 1 - 2 ئیستانبوڵ بی بی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 SÜL Yeni Malatyaspor 2 - 1 گاڵاتەسەرای 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 SÜL بورساسپۆر 0 - 1 فەنارباخچە 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 SÜL کارابوکسپۆر 0 - 1 گۆزتێپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 SÜL سیڤاسسپۆر 1 - 2 ترابزۆنسپۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/11/17 UEL لازیۆ 1 - 1 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 SÜL ئیستانبوڵ بی بی 5 - 1 گاڵاتەسەرای 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 SÜL ئالانیاسپۆر 1 - 2 بێشکتاش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 SÜL سیڤاسسپۆر 0 - 0 بورساسپۆر 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 SÜL ترابزۆنسپۆر 1 - 6 ئەخیسار بەلەدیە سپۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان