پێناس

ناوی یەکەم
Erick Yair
پاشناو
Miranda Galindo
وڵات
مەکسیک
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-03-82
تەمەن
36
وڵاتی لە دایکبوون
مەکسیک
Erick Yair Miranda Galindo

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/11/18 LIM León 0 - 1 گوادالاخارا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 LIM مۆنتێرێی 2 - 0 Veracruz ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 LIM کروز ئازول 0 - 0 کڵەب ئەمێریکا ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/10/18 LIM Morelia 2 - 0 Puebla ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 LIM تۆلوکا 2 - 1 پاچوبا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 LIM نێکاکسا 1 - 1 تایگەرس یوانل x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 CCL Herediano 3 - 0 Universitario x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 LIM تۆلوکا 3 - 0 Tijuana ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 LIM Puebla 1 - 2 Veracruz x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 LIM نێکاکسا 1 - 0 Lobos BUAP x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/07/18 LIM León 0 - 2 مۆنتێرێی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 LIM تایگەرس یوانل 2 - 0 León ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LIM تۆلوکا 2 - 2 Morelia ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/05/18 LIM تایگەرس یوانل 2 - 0 سانتۆس لاگونا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 LIM پاچوبا 0 - 0 ئەتڵەس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 LIM کروز ئازول 2 - 0 Morelia x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 LIM Veracruz 1 - 2 León ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 LIM مۆنتێرێی 2 - 1 پوماس یونام x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 LIM ئەتڵەس 3 - 2 سانتۆس لاگونا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 LIM گوادالاخارا 0 - 0 تایگەرس یوانل ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 LIM پوماس یونام 0 - 1 تۆلوکا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 LIM Tijuana 3 - 1 Lobos BUAP x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/02/18 CCL تۆرۆنتۆ ئێف سی 0 - 0 کۆلۆرادۆ ڕاپیدس ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 LIM Puebla 1 - 1 نێکاکسا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 LIM کروز ئازول 1 - 1 Puebla x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان