پێناس

ناوی یەکەم
Filippo
پاشناو
Meli
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Filippo Meli

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 14/02/18 UCL پۆرتۆ 0 - 5 لیڤەرپوڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 SEA فیۆرێنتینا 0 - 2 یوڤێنتوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 COI میلان 0 - 0 لازیۆ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 SEA ئینتەر میلان 1 - 1 ڕۆما 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/01/18 SEA کیێڤۆ 1 - 1 ئودینێزی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/12/17 COI میلان E 1 - 0 E ئینتەر میلان 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 SEA ئاتڵانتا 3 - 3 لازیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL سلاڤیا پراها 0 - 1 ئاستانا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 SEA فیۆرێنتینا 3 - 0 ساسولۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/11/17 UEL نیس 3 - 1 زوڵت وارێگم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 FRI بەلجیکا 3 - 3 مێکسیکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 SEA کالیاری 2 - 1 هێلاس ڤێرۆنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UCL بێشکتاش 1 - 1 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 SEA ناپۆلی 0 - 0 ئینتەر میلان 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL سپارتاک مۆسکۆ 5 - 1 سێڤییا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 WQE سویسرا 5 - 2 هەنگاری 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 SEA یوڤێنتوس 4 - 0 تۆرینۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 SEA فیۆرێنتینا 2 - 1 بۆڵۆنیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 UCL بایێرن میونیش 3 - 0 ئاندەرلەخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 WQE بولگاریا 3 - 2 سوێد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 SEA ڕۆما 1 - 3 ئینتەر میلان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 UCL قەرەباگ 1 - 0 کۆبێنهاڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 SUC یوڤێنتوس 2 - 3 لازیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/07/17 UCL پارتیزان 1 - 3 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/06/17 WQE دوورگەکانی فارۆ 0 - 2 سویسرا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان