پێناس

ناوی یەکەم
Filippo
پاشناو
Meli
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Filippo Meli

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 23/11/17 UEL نیس 3 - 1 زوڵت وارێگم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 FRI بەلجیکا 3 - 3 مێکسیکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 SEA کالیاری 2 - 1 هێلاس ڤێرۆنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UCL بێشکتاش 1 - 1 مۆناکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 SEA ناپۆلی 0 - 0 ئینتەر میلان 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL سپارتاک مۆسکۆ 5 - 1 سێڤییا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 WQE سویسرا 5 - 2 هەنگاری 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 SEA یوڤێنتوس 4 - 0 تۆرینۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 SEA فیۆرێنتینا 2 - 1 بۆڵۆنیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 UCL بایێرن میونیش 3 - 0 ئاندەرلەخت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 WQE بولگاریا 3 - 2 سوێد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 SEA ڕۆما 1 - 3 ئینتەر میلان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 UCL قەرەباگ 1 - 0 کۆبێنهاڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 SUC یوڤێنتوس 2 - 3 لازیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/07/17 UCL پارتیزان 1 - 3 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/06/17 WQE دوورگەکانی فارۆ 0 - 2 سویسرا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 SEA کرۆتۆن 3 - 1 لازیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 SEA ناپۆلی 4 - 1 فیۆرێنتینا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 SEA میلان 1 - 4 ڕۆما 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 UEL ئایاکس 4 - 1 ئۆڵیمپیک لیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 SEA ڕۆما 1 - 3 لازیۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 SEA فیۆرێنتینا 5 - 4 ئینتەر میلان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 SEA ئینتەر میلان 2 - 2 میلان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/04/17 UCL بایێرن میونیش 1 - 2 ڕیاڵ مەدرید 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 SEA لازیۆ 0 - 3 ناپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان