پێناس

ناوی یەکەم
Filippo
پاشناو
Meli
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Filippo Meli

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 22/09/18 SEA سامپدۆریا 0 - 1 ئینتەر میلان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 UCL گاڵاتەسەرای 3 - 0 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 NAT سلۆڤێنیا 1 - 2 بولگاریا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 UEL سی ئێف ئاڕ کلوج 2 - 3 ئێف ٩١ دودێلانگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 SEA فیۆرێنتینا 6 - 1 کیێڤۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL ڕاپید وین 4 - 0 سلۆڤان براتیسلاڤا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL ڤیتۆرول کۆنستانتا 2 - 2 ڤیتێسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/06/18 FRI پۆڵاند 2 - 2 چێلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/05/18 FRI پۆرتوگال 2 - 2 تونیسیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 SEA ناپۆلی 2 - 1 کرۆتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEA لازیۆ 1 - 1 ئاتڵانتا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SEA ڕیاڵ سپاڵ 0 - 3 ڕۆما 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SEA میلان 0 - 0 ناپۆلی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 SEA تۆرینۆ 1 - 0 ئینتەر میلان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 SEA بێنێڤێنتۆ 1 - 2 کالیاری 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SEA ناپۆلی 2 - 4 ڕۆما 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/02/18 UCL پۆرتۆ 0 - 5 لیڤەرپوڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 SEA فیۆرێنتینا 0 - 2 یوڤێنتوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 COI میلان 0 - 0 لازیۆ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 SEA ئینتەر میلان 1 - 1 ڕۆما 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/01/18 SEA کیێڤۆ 1 - 1 ئودینێزی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/12/17 COI میلان E 1 - 0 E ئینتەر میلان 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 SEA ئاتڵانتا 3 - 3 لازیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL سلاڤیا پراها 0 - 1 ئاستانا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 SEA فیۆرێنتینا 3 - 0 ساسولۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان