پێناس

ناوی یەکەم
Giorgio
پاشناو
Schenone
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Giorgio Schenone

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 10/02/19 SEA میلان 3 - 0 کالیاری 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SEA تۆرینۆ 1 - 0 ئینتەر میلان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 SEA لازیۆ 1 - 1 تۆرینۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEA ئودینێزی 1 - 1 فرۆسینۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 SEA فیۆرێنتینا 0 - 3 یوڤێنتوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SEA ئاتڵانتا 4 - 1 ئینتەر میلان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEA ساسولۆ 2 - 2 بۆڵۆنیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEA فیۆرێنتینا 2 - 0 ئاتڵانتا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 PRL ئەل فاتیح 2 - 3 هیلال 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SEA ئێمپۆلی 0 - 1 لازیۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 SEA ڕیاڵ سپاڵ 1 - 0 پارما 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 COI ڤێرتوس ئێنتێلا 2 - 0 سالێرنیتانا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEA ڕیاڵ سپاڵ 2 - 0 بێنێڤێنتۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SEA ئاتڵانتا 2 - 1 تۆرینۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SEA کالیاری 2 - 1 ئودینێزی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SEA بۆڵۆنیا 1 - 1 ڕۆما 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 SEA کالیاری 2 - 2 لازیۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 2 - 1 تۆرینۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SEA ساسولۆ 0 - 0 کالیاری 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 1 ڕۆما 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 SEA بۆڵۆنیا 3 - 0 بێنێڤێنتۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 SEA میلان 0 - 2 ئاتڵانتا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 SEA ئودینێزی 2 - 0 بێنێڤێنتۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 SEA لازیۆ 1 - 1 فیۆرێنتینا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 SEA بۆڵۆنیا 2 - 3 کرۆتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان