پێناس

ناوی یەکەم
Yannick
پاشناو
Boutry
وڵات
فرانسا
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Yannick Boutry

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/12/17 CDL ڕێنێس P 2 - 2 P ئۆڵیمپیک مارسێیل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 LI1 پاریس سان جێرماین 3 - 1 لیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 LI1 تۆلۆز 1 - 2 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 LI1 لیل 3 - 1 سانت ئیتیان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 LI2 ڤالێنسیان 0 - 0 برێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 LI1 گوینگامپ 1 - 1 ئامیێنس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CDL مێتز 1 - 0 ڕێد ستار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 LI1 ئانجەرس 0 - 1 تۆلۆز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 LI1 نانت 1 - 0 مێتز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LI1 مۆناکۆ 3 - 0 ستاسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 LI1 ئامیێنس 3 - 0 نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 1 ئانجەرس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 0 لیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 LI2 لو هاڤر 4 - 1 ئۆکسێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 LI1 پاریس سان جێرماین 1 - 1 کان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 LI2 نیۆرت 2 - 2 ستاسبۆرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 LI2 کلێمۆنت 2 - 3 بۆرگ پێرۆناس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 LI1 نانت 1 - 0 لۆریێنت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 LI1 مێتز 2 - 3 پاریس سان جێرماین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 1 دیجون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 LI1 لیل 0 - 0 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 LI1 تۆلۆز 1 - 1 لیل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 CDF ئێتۆیل فرێیوس سان … 2 - 0 ئۆکسێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 LI1 بۆردۆ 3 - 0 گوینگامپ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 LI1 گوینگامپ 0 - 1 کان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان