پێناس

ناوی یەکەم
Erik
پاشناو
Kleinjan
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-07-84
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Erik Kleinjan

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 05/05/18 PL1 کامبور P 1 - 4 P دۆردرێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/04/18 ERE ئایاکس 4 - 1 ڤی ڤی ڤی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE فێینورد 3 - 1 ئوترێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 EED ئێن ئی سی 2 - 1 ئۆس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 ERE ڤیتێسی 0 - 3 ڕۆدا جەی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE ئالکمار 3 - 2 گرۆنینگێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 3 ئێکسێلسیۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 ERE هێرنێڤین 2 - 0 ویلیام II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 ERE توێنتی 1 - 1 سپارتا ڕۆتێردام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE ڤیتێسی 3 - 1 فێینورد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ویلیام II 0 - 2 ئالکمار 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 ERE هێراکلێس 1 - 2 ئایندهۆڤن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 ERE گرۆنینگێن 4 - 0 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 KNB فێینورد 3 - 1 هێراکلێس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 3 - 2 گەو ئەهێد ئیگڵز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 ERE ویلیام II 1 - 1 برێدا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ڤیتێسی 2 - 0 دێن هاگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 EED کامبور 1 - 0 فۆرتونا سیتارد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 ERE ئالکمار 3 - 2 ویلیام II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 ERE هێراکلێس 3 - 0 ڤی ڤی ڤی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 1 سپارتا ڕۆتێردام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 EED ئێن ئی سی 2 - 0 والویجک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 ERE برێدا 0 - 1 دێن هاگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 EED ڤۆلێندام 0 - 0 دی گرافشاپ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان