پێناس

ناوی یەکەم
Erik
پاشناو
Kleinjan
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-07-84
تەمەن
33
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Erik Kleinjan

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 18/08/17 EED ئێن ئی سی 3 - 1 ئالێمر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE ویلیام II 1 - 2 ئێکسێلسیۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/05/17 PL1 ئێم ڤی ڤی 1 - 1 کامبور 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE توێنتی 3 - 5 گرۆنینگێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE ئوترێخت 1 - 0 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 EED برێدا 4 - 1 ئۆس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 0 - 1 دێن هاگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 EED ئێم ڤی ڤی 2 - 2 ئێمەن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 3 ئێکسێلسیۆر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 ERE هێراکلێس 4 - 1 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 ERE ئێن ئی سی 0 - 3 ئوترێخت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 EED دێن بۆش 0 - 2 ڤی ڤی ڤی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 ERE ئایندهۆڤن 4 - 0 ڕۆدا جەی سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 2 ویلیام II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/02/17 EED ڤی ڤی ڤی 7 - 0 هێلمۆند سپۆرت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 ERE ئوترێخت 1 - 0 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 2 توێنتی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/01/17 ERE گرۆنینگێن 1 - 1 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/12/16 ERE دێن هاگ 1 - 0 سپارتا ڕۆتێردام 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/12/16 KNB ڤیتێسی 4 - 0 Jodan Boys 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 ERE پی ئی سی زڤولێ 0 - 0 ویلیام II 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/12/16 EED کامبور 1 - 3 یۆنگ ئایاکس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 ERE پی ئی سی زڤولێ 0 - 4 گرۆنینگێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/11/16 ERE هێرنێڤین 1 - 1 ڤیتێسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/11/16 ERE سپارتا ڕۆتێردام 3 - 1 هێرنێڤین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان