پێناس

ناوی یەکەم
Spencer
پاشناو
Richey
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
30-05-92
تەمەن
25
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Seattle
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
88 کگ
Spencer Richey

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017 وایتکاپس خوئ 90 1 1 0 0 4 0 0 0 0
2017 Whitecaps II USL 1530 17 17 0 0 0 0 1 0 0
2016 Whitecaps II USL 1530 17 17 0 0 0 0 0 0 0
2015 Whitecaps II USL 1080 12 12 0 0 0 0 1 0 0
گشتیی 4230 47 47 0 0 4 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 07/10/17 MLS نیویۆرک رب. 3 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 USL Whitecaps II 0 - 1 Portland Timbers II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/09/17 USL Whitecaps II 1 - 2 Orange County بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/08/17 USL Whitecaps II 2 - 1 LA Galaxy II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/08/17 USL Seattle Sounders II 3 - 0 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 USL Sacramento Republic 1 - 0 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 USL Orange County 1 - 0 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/07/17 MLS وایتکاپس 1 - 2 پۆڵاتلاند تیمبێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/07/17 MLS لۆس ئانجێلێس گالاکسی 0 - 1 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 USL Colorado Springs 2 - 2 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/07/17 USL Whitecaps II 0 - 2 Seattle Sounders II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/06/17 USL Whitecaps II 2 - 2 OKC Energy بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/06/17 USL Sacramento Republic 2 - 1 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/06/17 USL Portland Timbers II 0 - 1 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 CAC مۆنتێریال ئیمپاکت 4 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/05/17 CAC وایتکاپس 2 - 1 مۆنتێریال ئیمپاکت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 USL Tulsa Roughnecks 3 - 1 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 USL Swope Park Rangers 3 - 1 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

وایتکاپس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
32
25
بەرگریکاران
تەمەن
30
33
24
27
23
24
23
29
27
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
33
21
17
31
27
32
26
25
36
27
28
25
24
هێرشبەران
تەمەن
27
25
30
24
ڕاهێنەر
تەمەن
41