پێناس

ناوی یەکەم
محەمەد سالح عەبدوڵا
پاشناو
غەسانی
وڵات
عومان
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-04-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
عومان
شوێنی یارییکردن
Attacker
Mohammed Saleh Abdallah Al Ghassani

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 01/05/17 AFC سەهام 3 - 1 نەجمە x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 AFC موحەڕڕەق 1 - 0 سەهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 AFC سەهام 1 - 1 وەحدات بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 AFC وەحدات 2 - 1 سەهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/03/17 AFC نەجمە 2 - 1 سەهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/02/17 AFC سەهام 3 - 2 موحەڕڕەق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/11/15 WCA تورکمێنستان 2 - 1 عومان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/10/15 WCA عومان 3 - 0 هندستان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/10/15 WCA عومان 1 - 1 ئێران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/10/14 FRI عومان 3 - 4 کۆستا ریکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/04/14 AFC ئەلسوایق 0 - 0 That Ras زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/04/14 AFC ڕاڤشان 0 - 5 ئەلسوایق x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/04/14 AFC سەفا 1 - 0 ئەلسوایق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/03/14 AFC ئەلسوایق 0 - 1 سەفا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/03/14 AFC That Ras 1 - 0 ئەلسوایق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/02/14 AFC ئەلسوایق 3 - 1 ڕاڤشان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/02/14 ACL ئەلسوایق 0 - 1 قادسییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/06/12 WCA عێراق 1 - 1 عومان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Professional League پلەی دووەم 1x 2015/2016

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/01/17 Suwaiq Saham نەزانراو

خولە گرنگەکان