یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 BUN هامبورگ 1 - 2 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 2 - 0 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 BUN هامبورگ 1 - 1 هانۆڤەر ٩٦ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 BUN هامبورگ 0 - 2 کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 BUN ئاوگسبورگ 1 - 0 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 BUN فرێیبورگ 0 - 0 هامبورگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 BUN هامبورگ 3 - 0 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 BUN شاڵکە 2 - 0 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 BUN هامبورگ 3 - 1 شتوتگارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 BUN هێرتا بەرلین 2 - 1 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 BUN هامبورگ 0 - 1 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 BUN ماینز ٠٥ 3 - 2 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/10/17 WQC ترینداد و تۆباگۆ 2 - 1 ئەمێریکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 WQC ئەمێریکا 4 - 0 پەنەما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 BUN هامبورگ 0 - 0 ڤێردێر برێمەن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 3 - 0 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 BUN هامبورگ 0 - 3 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 BUN هامبورگ 0 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQC هۆندوراس 1 - 1 ئەمێریکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 WQC ئەمێریکا 0 - 2 کۆستا ریکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 BUN کۆڵن 1 - 3 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 BUN هامبورگ 1 - 0 ئاوگسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئۆسنابروک 3 - 1 هامبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/06/17 WQC مێکسیکۆ 1 - 1 ئەمێریکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان