یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 25/09/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 2.B دینامۆ درێسدێن 4 - 1 دارمستادت ٩٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 2.B هێدینهایم 0 - 1 دارمستادت ٩٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 2.B دارمستادت ٩٨ 3 - 0 دویسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 DFB ماگدێبورگ 0 - 1 دارمستادت ٩٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 2.B سان پاولی 2 - 0 دارمستادت ٩٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 0 پادێربۆرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 1 یونیۆن بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B ئێرزگێبریج 0 - 0 دینامۆ درێسدێن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 2 فۆرتونا دوسێڵدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 1 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 4 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 1 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 1 نورنبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 2.B ئینگۆلستادت 4 - 2 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 2.B دینامۆ درێسدێن 3 - 2 هێدینهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 2.B دینامۆ درێسدێن 0 - 2 دارمستادت ٩٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 3 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 0 یان ڕێجێنسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 2.B گرێوسەر فورس 1 - 0 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 2.B دینامۆ درێسدێن 2 - 0 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 2.B ساندهاوسێن 1 - 0 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/01/18 2.B دینامۆ درێسدێن 1 - 3 سان پاولی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 PL2 Norwich City U23 1 - 0 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان