یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 18/09/18 UCL ئینتەر میلان 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 2 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 FRI ئینگلتەرا 1 - 0 سویسرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 NAT ئینگلتەرا 1 - 2 ئیسپانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 EPL واتفۆرد 2 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/08/18 EPL مانچێستەر یونایتد 0 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 1 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/07/18 WOC بەلجیکا 2 - 0 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/07/18 WOC کرواتیا E 2 - 1 E ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/07/18 WOC سوێد 0 - 2 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/07/18 WOC کۆڵۆمبیا P 1 - 1 P ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/06/18 WOC ئینگلتەرا 0 - 1 بەلجیکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 WOC ئینگلتەرا 6 - 1 پەنەما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/06/18 WOC تونیسیا 1 - 2 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 FRI ئینگلتەرا 2 - 0 کۆستا ریکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/06/18 FRI ئینگلتەرا 2 - 1 نایجێریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 5 - 4 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 1 - 0 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 EPL ستۆک ستی 1 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 EPL چێڵسی 1 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 FRI ئینگلتەرا 1 - 1 ئیتالی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 FRI هۆڵاندا 0 - 1 ئینگلتەرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1 - 4 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 UCL تۆتێنهام هۆتسپێر 1 - 2 یوڤێنتوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان