یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/02/19 SUC VPS 0 - 1 KPV بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 SUC VPS 2 - 1 RoPS بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 SUC VPS 1 - 0 کوپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/01/19 SUC ئێس جەی کەی 1 - 2 VPS بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 REG Rödinghausen 6 - 0 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 REG ١٩١٩ سترایلین 2 - 0 فۆرتونا دۆسلدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 REG وایدەنبروک 2 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 REG ١٩١٩ سترایلین 1 - 0 ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG ١٩١٩ سترایلین 1 - 1 واتێنشاید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ١٩١٩ سترایلین 1 - 1 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 REG ئالێمانیا ئایخن 4 - 0 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG ١٩١٩ سترایلین 1 - 2 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG ١٩١٩ سترایلین 2 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG ڤێرل 1 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 REG ١٩١٩ سترایلین 2 - 2 لیپستادت ٠٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 2 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG ١٩١٩ سترایلین 0 - 3 Herkenrath بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/05/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 2 ڕۆت ڤایس ئاهلێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/05/16 REG سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 3 - 0 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/04/16 REG فۆرتونا دۆسلدۆرف 3 - 2 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/04/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 3 - 0 Rödinghausen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/04/16 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 2 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/04/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 2 - 1 کۆڵن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/04/16 REG ڤێرل 1 - 1 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان