یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/11/18 REG ١٩١٩ سترایلین 1 - 0 ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG ١٩١٩ سترایلین 1 - 1 واتێنشاید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ١٩١٩ سترایلین 1 - 1 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 REG ئالێمانیا ئایخن 4 - 0 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG ١٩١٩ سترایلین 1 - 2 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG ١٩١٩ سترایلین 2 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG ڤێرل 1 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 REG ١٩١٩ سترایلین 2 - 2 لیپستادت ٠٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 2 - 2 ١٩١٩ سترایلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG ١٩١٩ سترایلین 0 - 3 Herkenrath بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/05/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 2 ڕۆت ڤایس ئاهلێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/05/16 REG سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 3 - 0 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/04/16 REG فۆرتونا دۆسلدۆرف 3 - 2 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/04/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 3 - 0 Rödinghausen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/04/16 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 2 - 2 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/04/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 2 - 1 کۆڵن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/04/16 REG ڤێرل 1 - 1 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/03/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 2 وایدەنبروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/03/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 2 - 0 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/03/16 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 3 - 3 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/03/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 4 - 0 Kray بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/03/16 REG ڤێلبێرت 1 - 4 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/02/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 2 - 1 ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/02/16 REG ویگبێرگ بێک 2 - 6 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان