یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 20/09/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 3 ساڵزبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 2 هانۆڤەر ٩٦ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 2 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 4 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL زۆریا 0 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB ڤیکتۆریا کۆڵن 1 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL Universitatea Craiova 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 1 Universitatea Craiova بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL هاکێن 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 4 - 0 هاکێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 BUN هێرتا بەرلین 2 - 6 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 BUN ماینز ٠٥ 3 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 5 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 BUN ڤێردێر برێمەن 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/04/18 UEL ئۆڵیمپیک مارسێیل 5 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 4 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 BUN هانۆڤەر ٩٦ 2 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 1 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/03/18 UEL زینیت 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 BUN شتوتگارت 0 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/03/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 1 زینیت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 2 کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 2 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان