یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/11/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 0 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/11/18 UEL سەڵتیک 2 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 BUN هێرتا بەرلین 0 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 DFB ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 0 شاڵکە زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 سەڵتیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 BUN ئاوگسبورگ 0 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/10/18 NAT ئێستوانیا 3 - 3 هەنگاری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 NAT یۆنان 1 - 0 هەنگاری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 6 - 0 نورنبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 UEL ڕۆزێنبۆرگ 1 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 BUN هۆفێنهایم 1 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 شتوتگارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 BUN ئینتراخت فرانکفورت 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 3 ساڵزبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 2 هانۆڤەر ٩٦ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 2 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 BUN بۆروسیا دۆرتموند 4 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL زۆریا 0 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB ڤیکتۆریا کۆڵن 1 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL Universitatea Craiova 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 1 Universitatea Craiova بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL هاکێن 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL ئاڕ بی لایپزیگ 4 - 0 هاکێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان