یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB Spfr. Dorfmerkingen 0 - 5 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 EMC ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 1 سێڤییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 2 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 BUN هێرتا بەرلین 1 - 4 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 BUN شاڵکە 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 0 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 BUN ماینز ٠٥ 2 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 4 - 0 دارمستادت ٩٨ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 BUN بۆروسیا دۆرتموند 1 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/01/17 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 0 ئینتراخت فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 هێرتا بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 1 شاڵکە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/11/16 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/10/16 BUN دارمستادت ٩٨ 0 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/10/16 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 3 - 1 ڤێردێر برێمەن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/09/16 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 1 ئاوگسبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/09/16 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/09/16 BUN ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 0 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/08/16 DFB دینامۆ درێسدێن P 2 - 2 P ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/05/16 2.B ئاڕ بی لایپزیگ 2 - 0 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/04/16 2.B ئاڕ بی لایپزیگ 1 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/04/16 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 ئاڕ بی لایپزیگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/04/16 2.B ئاڕ بی لایپزیگ 0 - 1 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان