یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/03/19 SEA ئاتڵانتا 1 - 1 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 SEA کیێڤۆ 1 - 2 میلان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 SEA تۆرینۆ 3 - 0 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 SEA کیێڤۆ 0 - 0 جێنەوا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 SEA ئودینێزی 1 - 0 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/02/19 SEA کیێڤۆ 0 - 3 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 SEA ئێمپۆلی 2 - 2 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SEA کیێڤۆ 3 - 4 فیۆرێنتینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/01/19 SEA یوڤێنتوس 3 - 0 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 SEA کیێڤۆ 1 - 0 فرۆسینۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 SEA سامپدۆریا 2 - 0 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEA کیێڤۆ 1 - 1 ئینتەر میلان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 SEA ڕیاڵ سپاڵ 0 - 0 کیێڤۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SEA پارما 1 - 1 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 COI کیێڤۆ 1 - 2 کالیاری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEA کیێڤۆ 1 - 1 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEA ناپۆلی 0 - 0 کیێڤۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEA کیێڤۆ 0 - 1 تۆرینۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 SEA جێنەوا 2 - 0 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 SEA کیێڤۆ 0 - 0 ئێمپۆلی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 SEA فیۆرێنتینا 6 - 1 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 SEA کیێڤۆ 2 - 3 یوڤێنتوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 COI کیێڤۆ 1 - 0 پێسکارا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 COI یوڤێنتوس 2 - 0 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 SEA فیۆرێنتینا 3 - 2 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان